birkoff.ourstudents.md

deci birkoff...

critica mea ar putea iesi pe undeva mai crincena si pe undeva poate mai usoara, tu insa cu un ochi obiectiv ie si priveste la ce spun eu si noi toti si scoate cele mai destepte concluzii...

designul nu arata rau dar daca ai ca scop sa faci ceva unic in felul sau mai este de lucru dar ai si timp fiindca eu la 15 nu tin minte sa fi putut sa fac asa ceva...

de asemenea incearca sa repsecti stilul impus websitului, pentru ochiul meu de exemplu iconurile celea nu prea intra in stilul intregului website...

uite si corecteaza orice eroare, de exemplu uite la pagina de links, la linkul catre super.md...si la titlu linkului tot topmoldova ai lasat...

dar in rest mult succes in continuare...
 
:wink: Baietzi :wink: thanx... shi o sa ma starui sa ma conduc dupa criticele d-voastra :wink: in scurt timp o sa vedetzi rezultatul :wink:)
 
birkoff eu te-ash sfatui sa faci inca ceva: ca scapi putin de contrastul cela permanent dintre violet shi portocaliu... sa-l lashi doar in anumite locuri ca sa faca un acent, jocul coloristic sa fie intr-o anumita gama doar :smile:
sper sa intslegi ce doresc sa spun :grin:
 
hmmm .... radium :wink: daca ash shti ce ai in vedere pai atunci ash face shi asta :wink: dar daca ai fi mai specific te-ah intezelese :wink:
 
Back
Top