Cursuri de limbi straine.

Salut ma numesc Irina am citit mesajul tau de pe forum,pot sa iti recomand un Centru European de Limbi Straine QUO VADIS.Eu de curind am terminat un curs de limba engleza timp de 3 luni,am ramas profund impresionata de modul in care se preda la acest centru.Am ramas foarte multumita, mai ales ca si preturile sunt accesibile.Daca doresti te poti adresa pe nr.223147 sau pe adresa B.Bodoni 45 of.312.Succese tie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
In cazul in care inca mai vrei sa iei niste cursuri de limbi straine , iti recomand un site, care pe mine m-a ajutat foarte mult. site-ul se numeste Învaţă-limbi: disponibil în peste 60 de limbi. - www.invata-limbi.ro , si eu cu ajutorul lui invat limba olandeza . sunt foarte multumita de rezultate , si mai cunosc si alte persoane care l-au folosit, si au fost la fel de multumiti . acolo vei gasi cursuri pentru diferite limbi, cum ar fi chineza, japoneza, germana, araba, etc... si lucrul de care sunt foarte multumita , este faptul ca eu singura decid cand vreau sa invat, si nu depind de nimeni . ti-l recomand cu cea mai mare placere, si spor la invatat !!!
 
Salut....
Eu am facut cursuri de limbi straine la LINGVISTICA, sunt foarte bune cursurile lor. Lectiile se petrec exclusiv in limba engleza. Iti recomand si tie sa inveti la ei limba dorita. Telefonul este.... sa-mi aduc aminte....
28-85-70, ei au si sait О компании
Succese....
Ei mi-ai ajutat foarte mult... am trecut deja ambasada SUA si peste 2 saptamini voi fi deja in NEW YORK!
SUCCESE TUTUROR!
 
Stela! Nu sunt de acord! Am fost si eu la LINGVISTICA, caci erau cele mai apropiate de casa. Asa si s-au dovedit a fi... niste "cursuri de cartier". Atitudinea cadrelor de acolo e absolut iresponsabila, pregatirea fiind f. slaba. In cele din urma am abandonat. Mai tirziu am optat pt. niste cursuri cu renume, ce-i drept trebuia sa ma deplasez in centru, dar am invatat l. engl. la nivel !!
 
Salutare din nou...
Sunt acum in Baltimore, SUA, si e foarte bine.
Lucrez ca chelnerita, datorita cunoasterii bune a limbii engleze.
Eu sunt foarte multumita de lectiile facute la LINGVISTICA. Salutare pentru aceasta companie, in special profesoarei OLGA.
Apropo de mesajul Doinei, probabil nu ai depus nici un efort pentru a insusi engleza.
Si, ca sfat celor care pleaca in SUA: Invata-ti limba engleza pina a veni aici. Astfel ve-ti face mai multi bani.
Cele bune.
 
Buna ziua, doresc sa traduc cateva pagini de conversatie din engleza in rusa, sunt numai chestiuni vulgare, va rog sa ma contactati in privat. Nu trebuie limbaj academic ci dimpotriva.
 
va rog mult sa ma ajutatzi!!! am nevoie sa cursuri de norvegiana...exista asa ceva la noi?? daka da spuneti-mi va rog unde.....
 
Back
Top