Doua mere

Status
Not open for further replies.
The world was on fire and no one could save me but you
It's strange what desire will make foolish people do.

I never dreamed that I'd love somebody like you
I never dreamed that I'd loose somebody like you
 
nu nteleg ce se ntimpla.....

scumpetea mea de drug....sufera....de i se desface inima......
alta prietena dea mea...e si ea cu inima zdrobita.....

eu numi pot gasi linistea....totu e pe dos...viata, oamenii, sentimentele....lumea a inebunit....e oarba...skimba bun pe rau....slab pe gras......
fantezii cu fete japoneze.....

de ce asa? poate eu nu merit...dar astia doi de mai sus....merita totu.....si nu au decat durere....

o sa ma gandesc la asta in noaptea asta.....si o sa scriu....
asa ca mai nainte

daca mai nainte era pur si simplu gruz.....
acum e something special...nu vreau sa vad pe nime.....
 
ma simt dezastruos....imi pare ca am racit....

si daca miar bate la usa acum....5-10-15 useri de pe moldova.net....care sa vina sa ma vada....pur si simplu.....sami faca ceai cu malina si sami aduca zefir alb..........mas simti cel mai fericit om din lume....si miar trece si raceala si febra si tot....

si kiar nu conteaza cine ar veni......oameni sa fie!
 
urmatoru sms primit de la "fantomasu misterios"

Textu smsului "Multa scortisoara? o mica parte o voi pune in ceai, iar cealalta parte o voi imprastia pe trupul tau fermecator. Ce zici"

hmmmmm cuvintu "trupul" mo facut kiar sa ma simt chiar ca un trup...daca sincer!

hai, domnu Mister....mai zi,...
 
vai de curu tau domnu Mister....
renunti inainte ca totu sa inceapa...
femeilor le plac provocarile.....sa tii minte!

dute ...sigur dute si dormi....e cel mai simplu asa sati protejez sufletu de la suferinta....

si ....daca tot vrei sa se termine "romantic" seara asta....treci cu minutza ta pe la putz'..... poate ii ave la noapte vise erotice.....kiar iti doresc din tot sufletu asta.....
 
ce biiine ma simt!

o sami skimd numaru de telefon..cred ca.....ca doar noi lasa ca toti timpitii sami scrie mesaje urite si sa ma ameninte....nui asa?... :)

si atunci no sa ma mai gaseasca nime...nime nime in lumea asta....

iar pt vara asta ce planuri mari am eu.....o sa scuip pe bun simt, rusine si tot restu si o sa mi fac placerile......
cat nar costa asta
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top