hop s'asa...unde ash putea

xirina85x

New Member
cine poate sa-mi zice unde imi convine mai mult sa-mi organizez ziua de nastere daca vreau sa beau, sa am o canapea sa dansez shi sa aud cand cineva vorbeste, nu vreau la discoteca, da nici la un pub unde nimeni nu danseaza, puburile sunt diferite in privinta muzicii sau pun mereu aceleshi house izbitor, unde pot auzi mai mult hip hop, ajutatima, mai am 20 zile
va pup moldovenii mei!
 
Dacă ai atâtea pretenţii, cred că cel mai bine ar fi să-ţi sărbătoreşti ziua de naştere acasă... Crede-mă, este locul cel mai potrivit. Inviţi toţi prietenii şi cunoscuţii şi vă distraţi pe cinste. Nicăieri nu vei fi mai liberă decât acasă la tine. Poţi să bei, să dansezi, să stai pe canapea, să auzi cum vorbesc şi să vorbeşti cu prietenii şi să auzi muzică de care vrei. Toate aceste lucruri le vei putea face liniştită dacă ai casă pe pământ; dacă locuieşti la bloc... i-ai putea deranja pe vecini. Sper însă că nu locuieşti la etaj şi că totul va fi perfect! Îţi urez un sincer "La mulţi ani!" :imbratisare:
 
%I of doamne fwereste!nici nu ma gandesc, nu intream toti in casa
oricum am uitat sa zic ca o so fac la unheni.deci ma interesau puburile din ungheni
 
Back
Top