Problema cu facerea unui sait

Micluk

New Member
La firma unde lucrez niste toromaci chipurele au facut saitul firmei. Nish tu adminka normala, insasti saitul era de 2 bani, mai multi ne-au spus. Ei ne-au dat o parte din bani inapoi si acum vrem sa fashim saitul mai departe. Adica el este, trebuie numai de indreptat!
 
Micluk;223574 said:
La firma unde lucrez niste toromaci chipurele au facut saitul firmei. Nish tu adminka normala, insasti saitul era de 2 bani, mai multi ne-au spus. Ei ne-au dat o parte din bani inapoi si acum vrem sa fashim saitul mai departe. Adica el este, trebuie numai de indreptat!


1-in ce limba...???
daca e pasareasca care o vorbesti nici dumnezeu nu va poate ajuta.....

2- daca ceri ceva -fa bine (daca nu-ti cad galoanele) si da cateva date,adresa lui,in ce limbaj e facut,cine e serverul care gazduieste,care este restrictia de memorie,,,,
 
Eu poate ca nu am fost cam explicit, dar nu-i pot numi altfel pe cei care au facut situl. Nu le pot spune numele, deoarece ei nici macar nu-s oficiali, erau 2 baieti si atit. Stiu doar familiile.

Bun, denumirea saitului nu o pot da, deam cu totul va strica numele, pot spune doar:

Ca la site nu trebuie mare lucru, se cerea:

-Stiri pe prima pagina
-Pagini informative
-Elemente in sidebar
-Elemente video
-Acolo ceva scripturi mai trebuia
-Si desigur, optimizari, panou administrativ, ca pentru o companie

Pollux: amu propun ca sa-mi dati un sfat bun, la cine sa apelez..
 
Micluk;223584 said:
Eu poate ca nu am fost cam explicit, dar nu-i pot numi altfel pe cei care au facut situl. Nu le pot spune numele, deoarece ei nici macar nu-s oficiali, erau 2 baieti si atit. Stiu doar familiile.

Bun, denumirea saitului nu o pot da, deam cu totul va strica numele, pot spune doar:

Ca la site nu trebuie mare lucru, se cerea:

-Stiri pe prima pagina
-Pagini informative
-Elemente in sidebar
-Elemente video
-Acolo ceva scripturi mai trebuia
-Si desigur, optimizari, panou administrativ, ca pentru o companie

Pollux: amu propun ca sa-mi dati un sfat bun, la cine sa apelez..
Asa si spune:

Daca firma ta ar fi fost serioasa, atunci era sa apeleze deodata la o echipa de profesionisti, gen web consulting sau prodo. Dar nu vad, în fine, la ce preţ vă limitaţi, ca eu sa stiu in ce arie sa intru..
 
pretul.. e treaba noastra. Tu da-mi o echipa de oameni buni, profesionisti. Sa stie ce-i web design si web site, sa faca lucru bun!

ps. nu-mi da, da recomanda-mi..
 
Micluk;223586 said:
pretul.. e treaba noastra. Tu da-mi o echipa de oameni buni, profesionisti. Sa stie ce-i web design si web site, sa faca lucru bun!

ps. nu-mi da, da recomanda-mi..

nu bun. este o companie de web design: web consulting. Incearca.. si acelasi prodo..
 
Eu m-am inregistrat pe acest site numai ca sai dau raspuns lui Mikluc.

Micluk: drept,tu si firma ta e de vina ca ai dat bani la niste n0bi

Acum daq vrei sa faci ceva bun,atunci apleaza la ceva serios.Exemplu tso dat pollux,webconsulting. Da iaka de prodo nustiu..
 
Back
Top