Vaticanul si Islamul

Dana pe mine ma irita oamenii care vin cu sfaturi de genul cautati mai departe, cititi mai mult, vedeti dincolo de aparente... fara suparare, dar textele astea ma irita.. ai ceva de spus la tema spune, dar nu da sfaturi atat de profunde...
 
Mda, iar pe mine ma irita atitudinea "moderator peste moderatori".... asta a fost asa, o paranteza... Dk dana este suprageniala si gandejte profund, inseamna ca o sa ne raspunda tuturor(mie, qoderobay, tie, adrenalina) la intrebari... eu zic sa asteptam si sa FIM TOLERANTI... e o membra noua, nu e neaparat sa i aratam cine e shefu pe aici...
 
eu nu am aratat cine este seful... mi-a exprimat o parere... chiar ma enerveaza faza asta ca eu detin adevarul iar viu tre sa cititi mai mult... se poate sa expui chestia asta intr-o alta modaliate
 
Spencer, mai usor cu tunurile alea. Adrenalina nu a facut altceva decat sa ceara ceva mai mult decat "cautati". Daca cineva vrea sa discute la o anumita tema, presupun ca poate mai mult de atat.
 
Nu sunt nici suprageniala nici aroganta shi nu am intentsionat aere de superioritate - cred ca nu voi mai continua pe acest thread scuze.

Motivul indemnului meu e foarte simplu - cred ca-l putetsi vedea in threadul ISLAMUL in MOLDOVA last post Dana-Dana de azi 5 noiembrie
 
cred ca exista o oarecare intelegere intre aceste mari puteri!

shi cred ca nu au ipartit ceva petrol si astea :D
 
Back
Top