Zapp Moldova!

ale3

New Member
Salutari! Am aflat despre o oferta foarte buna pentru a suna in Romania! Puteti vorbi cu ai vostrii nelimitat si gratuit, de pe PC! Tot ce trebuie sa faceti este sa va inregistrati pe site-ul Zapp Global Free. Veti primi un numar de telefon de forma 0780xxxxxx si veti suna prin interfata de pe site sau va puteti descarca un telefon virtual. Puteti suna de la PC pe orice telefon Zapp din Romania, formand numarul de telefon, fara alt prefix. Cei din Romania va pot suna pe PC, de pe telefonul lor Zapp! Pe voi serviciul nu va costa abosolut nimic. Cei din Romania trebuie numai sa ceara sa isi activeze optiunea pe telefonul Zapp. Mai multe informatii despre acest serviciu, Zapp Global Free, aflati de pe internet .
 
Pai daca tot e vorba de vorbit de pe pc, nu e mai simplu cu skype sau cu yahoo messenger?
 
ale3;205379 said:
Salutari! Am aflat despre o oferta foarte buna pentru a suna in Romania! Puteti vorbi cu ai vostrii nelimitat si gratuit, de pe PC! Tot ce trebuie sa faceti este sa va inregistrati pe site-ul Zapp Global Free. Veti primi un numar de telefon de forma 0780xxxxxx si veti suna prin interfata de pe site sau va puteti descarca un telefon virtual. Puteti suna de la PC pe orice telefon Zapp din Romania, formand numarul de telefon, fara alt prefix. Cei din Romania va pot suna pe PC, de pe telefonul lor Zapp! Pe voi serviciul nu va costa abosolut nimic. Cei din Romania trebuie numai sa ceara sa isi activeze optiunea pe telefonul Zapp. Mai multe informatii despre acest serviciu, Zapp Global Free, aflati de pe internet .

ai incercat? eu nu prea am reusit.
 
ale3;205379 said:
Salutari! Am aflat despre o oferta foarte buna pentru a suna in Romania! Puteti vorbi cu ai vostrii nelimitat si gratuit, de pe PC! Tot ce trebuie sa faceti este sa va inregistrati pe site-ul Zapp Global Free. Veti primi un numar de telefon de forma 0780xxxxxx si veti suna prin interfata de pe site sau va puteti descarca un telefon virtual. Puteti suna de la PC pe orice telefon Zapp din Romania, formand numarul de telefon, fara alt prefix. Cei din Romania va pot suna pe PC, de pe telefonul lor Zapp! Pe voi serviciul nu va costa abosolut nimic. Cei din Romania trebuie numai sa ceara sa isi activeze optiunea pe telefonul Zapp. Mai multe informatii despre acest serviciu, Zapp Global Free, aflati de pe internet .

Acum exista o varianta mult mai simpla!
Zapp a lansat extraoptiunea Zapp Buzz pe serviciul Zapp NoPay (serviciul prepay al operatorului).
Zapp Buzz ofera:
5000 de minute in retea
5000 de sms in retea
5000 de minute catre Yahoo Messenger
5000 de sms catre Yahoo Messenger
100 de minute nationale catre operatorii de telefonie fixa
50 de minute nationale catre operatorii de telefonie mobila
asta pentru doar 6E luna / 25.7 lei RO/ echivalentul 84.9 MDL
Aceasta este considerata cea mai tare oferta prepaid Din romania, menita sa spulbere concurenta celor din: Orange, Vodafone, Cosmote, DigiMobil
Pachetul Zapp NoPay cu telefonul Zapp Z320i ( Unite Zakang ZX410) costa doar 149 lei RO ( 490 MDL) si contine un credit de 20 de Euro.
Prin intermediul extraoptiunii Zapp Buz acum este posibila comunicarea catre Yahoo Messenger prin sms sau apeluri voce. (Zapp - Yahoo Mess, Yahoo mess - Zapp).
Apelurile din messenger catre zapp sunt gratuite.
Serviciul Zapp Buzz mai poate fii folosit si pe GoogleT si MSN)
Daca aveti prieteni din Romania si sunteti in fata PC-Ului, iar ei sunt utilizatori Zapp puteti vb cu ei mocca.
detalii pe ZAPP | NoPay si/sau ZAPP | ZAPP
 
Back
Top