.

Cum adica trist? Muta-te si tu acolo si participa la discutii timpite... daca n-ai ce face cauta-i pe facebook (eu n-am incercat)cauta grupurile lor de discutii, iar forumul asta o sa moara... apropo facebook sux... hai ca eu plec si de pe forum... iar tu ai intirziat cu vreo 2 ani... prin 2008-2009 se mai purtau aici pe forum discutii cit de cit interesante pe Politica despre osetia, saakashvili, basescu, americani, arabi, palestina, razboi, transnistria, rusi, romishi, obama, bush etc... iar eu de prin 2008 nu tin minte sa mai fi scris vreun mesaj pe forum... daca vrei discutii aprinse: acestea s-au mutat demult pe bloguri si pe 'retelele de socializare' facebook, odnoklasniki care tot sux... dupa vreo 10 ani de forumism eu am iesit desigur la pensie... si tie iti recomand sa stai departe de bloguri, forumuri, si tot felul de odnoklasniki/facebook: nu pierde timpul.
 
Apropo mi-am adus aminte pe care forum s-au adunat moldovenii de vreo 5 ani, pe torrentsmd:
http://www.torrentsmd.com/forum.php
E cel mai vizitat site din Moldova
Daca tot tii mortis si ai chef de discutii... in timpul zilei utilizatori activi is aproximativ 1000 pe site... iar forumul tot timpul e viu zi si noapte, chiar daca intrebi ceva in timpul noptii ti se raspunde peste citeva minute... mleaa... nu dorm nici noaptea copchiii
 
N-aveti facultatea de Agronomie, se vede...
Discutia asta despre Viata Forumului nu-i pesimism - intrebarile si raspunsurile voastre pregatesc terenul pentru o revelatie mai mare: Ce este de fapt un Site Social ? Cine-l tine-n spate ? Pe cati ii tine-n carca forumul ?
Nici eu nu m-am lamurit inca despre ce-i vorba in propozitie, insa un lucru stiu sigur; si-anume ca nu esti obligat sa raspunzi cuiva de pe blog, insa ca admin ai datoria morala sa-ti respecti angajamentele, indiferent de conjunctura;
Altfel te faci de cacao in ochii lumii pentru nerespectarea conventiilor.
Deci, ca sa raspund la tema, firul dezbaterii, situl n-are cum sa se ofileasca de tot, pentru ca el nu-i numai al initiatorului lui, ci-i ca cerul strabatut de nori usori... 'm* *m'
 
Back
Top