Barbatii care nu saruta?!

Iti place sa saruti?


  • Total voters
    53

linar

ciocoholika
Ati auzit cumva si voi de fenomenul: Barbatii care nu saruta?

Eu da...si am ramas pur si simplu muta cand am auzit asa ceva...

Exista oare oameni carora nu le place sa sarute? E ceva in neregula cu ei?:D
 
in mine n-o dat nika...:D a aparut intrebarea asta...si chiar sunt nedumerita de existenta acestei specii(cum zice si victor"o noua specie de barbati":)))

deci ..discutam cu o prietena care imi povestea de noul ei admirator...si la un moment dat el o intreaba daca ei ii place sa sarute...si ea a raspuns afirmativ...dupa care el ii zice ca lui nu ii place...("baietelul" are 28 de ani...deci nu are 11 ca sa nu inteleaga ce spune...)

shi's cu barbatii astia?...sa fie o gluma...sau chiar exista asemenea indivizi?

ps. personal nu cred ca as accepta un partener/iubit caruia sa nu-i placa sa sarute...fie el si fat-frumos si barbatul "ideal"...
 
Exista. Shi poate e mai mult decat o fitza sau... na... dor de a parea mai special shi mai nu shtiu cum...
Poate ca au probleme cu dintzii, poate ca sunt ipohondri shi se tem de microbi, poate au probleme cu intimitatea sau ma rog, au o parere negativa vizavi de sexul oral 'efectuat' de fete... :D
De obicei, tipii ashtia au relatzii de scurta durata, sau sunt burlaci sau... pt ca...de ex. fata in timpul sexului se intinde sa-l sarute ca e momentul, tot e fain shi a uitat ca el nu pupa shi el ca face? intoarce fatza! mult timp fata nu rezista in asha conditzii fie el shi cat 10 cai/putere. chiar o jigneshte. e neplacut.

Se shtie ca unele prostituate nu saruta pt ca nu vor sa se atasheze emotzional fatza de cineva. Dak e sa facem analogie... :D

Linar, nu cred ca un Fat-Frumos n-ar vrea sa sarute. Exclus. Fat-Frumos face tot ceea ce frumos! :D

Dak e ceva in neregula cu ei? Pai... inseamna ca ceva e-n neregula cateodata cu mine.. Mie nu-mi placea sa sarut. Shi mult timp evitam. Shi acum am unele momente in care purshisimplu nu mi-a saruta. Nush de ce. Da' in general, sunt o pupacioasa... :) Cred ca tzine de anumite dorintze interioare chestia asta shi incredere/neincredere in oameni sau ... nu shtiu!
 
linar;188687 said:
deci ..discutam cu o prietena care imi povestea de noul ei admirator...si la un moment dat el o intreaba daca ei ii place sa sarute...si ea a raspuns afirmativ...dupa care el ii zice ca lui nu ii place...("baietelul" are 28 de ani...deci nu are 11 ca sa nu inteleaga ce spune...)

shi's cu barbatii astia?...sa fie o gluma...sau chiar exista asemenea indivizi?

de ce nu ai intrebat'o despre ce fel de admirator e asta ?:)
 
faza cu prostituatele care nu saruta o stiu din filmul "Pretty Woman":D....dar uite ca acum aflu ca sunt si fete carora nu le place sa sarute...

...na,...eu inteleg ca nu iti place sa te saruti cu cel care nu te "aprinde" ...care iti e dezgustator...dar sa nu ai pofta sa saruti pe cel cu care esti cuplat...din cauza microbilor sau din cauza a nush ce fix in cap...hmmm...
 
promd;188691 said:
de ce nu ai intrebat'o despre ce fel de admirator e asta ?:)

promd:D..pliz astept comentarii..dar nu interventii scurte pentru nush ce...

deci tipul nu e homo.daca asta te intereseaza...
 
capsunica;188689 said:
..... au o parere negativa vizavi de sexul oral 'efectuat' de fete... :D

eu tot nu sarut asa fete , daca aflu ca a facut sex oral pur si simplu mi-e dezgustatoare...
 
Daca nu-i place sa saruti inseamna ca nu e atasat emotional, poate nici sexual. Poate o foloseste doar ca sa-i satisfaca placerile lui sexuale neavand alta fata la dispozitie. Nu stiu, nu vad alta interpretare ... numai poate ca la fata ii pute tare gura :D si el nu vrea s-o jigneasca
 
linar;188687 said:
deci ..discutam cu o prietena care imi povestea de noul ei admirator...si la un moment dat el o intreaba daca ei ii place sa sarute...si ea a raspuns afirmativ...dupa care el ii zice ca lui nu ii place...("baietelul" are 28 de ani...deci nu are 11 ca sa nu inteleaga ce spune...)

băiatul are simţul umorului, cred că e o glumă... dar cine ştie =)
 
Viking, o sa cresti oleaka si o sa privesti altfel lukrurile..intre doi parteneri care se iubesc si doresc nu exista greata si complexe.
 
eeiiii, gata....cine aici la noi ii fata mare? :)
poate o sa-mi schimb parerea cu timpul,dar acum sunt tare pe pozitii :)
 
pentru ca nici una nu ti-a facutasa ceva pana acuma si habar nu ai ce inseamna asta :) ti-ai schimba sigur parerea... darpana atunci, lasa ca exista pozitia misionarului :))))
 
Otilia;188727 said:
Viking, o sa cresti oleaka si o sa privesti altfel lukrurile..intre doi parteneri care se iubesc si doresc nu exista greata si complexe.

nu cred ca-i vorba de varsta...
eu-s cam de-o varsta cu el... din cate-am inteles...
dar... nu gandesc ca el :)
:p
:hlizesc:
 
da. in cazul tau e diferit...ai o relatie stabila si destul de lunga ( din cite am inteles ), asa ca aici virsta nu conteaza.
 
adrenalina;188733 said:
pentru ca nici una nu ti-a facutasa ceva pana acuma si habar nu ai ce inseamna asta :) ti-ai schimba sigur parerea... darpana atunci, lasa ca exista pozitia misionarului :))))

de unde ai luat ca nu mi-a facut-o nici una??? :D Pur si simplu nu mi-a facut-o persoana iubita si nici prin cap nu mi-a trecut sa o sarut dupa asta...
Dupa voi, ar fi trebuit sa sarut toate c#rvele care mi-au facut miniet :)
no way ,ne sdamsea :)

Meta : rau ai inteles ,esti cu un an si 11 luni mai mare ca mine :) si chiar de-am fi de-o virsta de ce ar trebui sa avem aceeasi parere ??? Ma faci sa rid... :D
 
vik-ing;188753 said:
de unde ai luat ca nu mi-a facut-o nici una??? :D Pur si simplu nu mi-a facut-o persoana iubita si nici prin cap nu mi-a trecut sa o sarut dupa asta...

e..astai culmea...ce conteaza ca e persoana iubita sau nu...cind doi o fac o fac sa simta si sa dea placere...decit daca mergi si platetsi una...:)
 
Blin ce v-ati pus toate pe capul meu!!!!!!!!! Parca-s la psiholog...:) ajunge !!:)

Pentru mine conteaza si punctum.
Inca odata repet: Nu sarut curvele si nu fac sex oral cu prietena
 
Back
Top