Caut de lucru!

IONIX

New Member
iaka eu de-am am terminat sesiunea, si vreu sa-mi caut de lucru pe vara :roll: m-am uitat eu ce este prin makler, dar tre' sa mai vad.
poate are cineva vreo propunere pentru mine, sau macar ceva indicatii :)
please, ajiutatzi-ma, va implor :(
 
In concediu o sa am nevoie de cineva care sa-mi aduca un pahar de apa .... un sac de ciment etc. :-?
 
Alexandru said:
para malaiata in gura lu natafleata
mai pizdosule, dute-n n@ibii!!

ma pricep in computere, dar mai vedem.
as vrea sa fac ceva bani, dar nu m-as lenevi sa lucrez 8 ore pe zi
 
bai... cool, ce-i mlea cu tine, faci misto de saracu baiat, el poate cu banii astea dorea sa-i cumpare bunicutei medicamente, dar tu il trimiti un UE, iaka tu esti in acolo si ce folos din tine daca stai ca un trantor...
:D
 
...poate nu e prea buna idea...incearca la mai multe internet -cafe (nu stiu cum o sa fie internet cafe la plural....ei shi pohyi de fapt)....ai putea sa reusesti.....ca administrator de retea! da tre sa imbli din sala in sala ...cam anevoios lucru, dar cred ca merita efortu!
 
...da'...poate....vi la mine la servici?.. vorbesc serios!...poate vii shi o flocai pe shefa mea ashaa.....un pik in locul meu,...am sa-tzi platesc pentru asta!!!!!
8)
 
IONIX said:
da, eu m-am gindit la asa chestii, dar ma gindeam poate gasesc ceva mai interesant :) :roll:

dansator, striptease-or la vreun club nu ai incercat? "iepurash" la "divishnikuri"... pe langa faptul ca e interesant, s-ar plati bine si mai sunt multe alte avantaje... :)
 
E tare slab , Ionix , :roll: ar trebui ca mai intii sa-l supunetzi unui regim de ingrashare intensiva , ca sa poata fi cit de cit folositor ! :D
 
CODRIN said:
E tare slab , Ionix , :roll: ar trebui ca mai intii sa-l supunetzi unui regim de ingrashare intensiva , ca sa poata fi cit de cit folositor ! :D
obijaeshi :( :D malenikii, no udalenikii
(sorry ca in rusa, dar asa suna mai tare) :)
 
.....cred ca nu prea ma incadrez in tot ceea ce se vorbeste acilea.....dar, kiar am stat si mam gandit ce ai putea lucra:

1. curier la vreo institutie
2. distribuitor de ziare la Mold Press...din cate stiu, ei au nevoie de asa ceva.
 
Back
Top