cel mai romantic ....

Stati sa-mi vina si mie dispozitia aia romantica sa va spun si eu parerea, caci la moment nu-mi vine nimic romantic in minte (numai alegeri) :(
 
Mel, nu zi de trandafiri, ca-mi amintesti de Diacov :-x

Care rochita? Sa merg sa demonstrez moda in fata la babaritul care "se tusuieshte" in jurul sectiei de votare? :hehei:

(Wai, nu vreau sa va stric tema cu seriozitatea mea :confuz: )
 
Melania said:
Fox pui.....si in alegeri este ceva romantica........

Melania

Hohoho! Cata romantica! Pasiuni, nu shaga... "Dragoste shi Ura", toate pana la moarte (politica)... ;)
 
Normal! Asha trebuie sa fie mandri totzi barbatzii ale caror femei "ishi gasesc o ocupatzie"... ;)

Da, shi sa adaug: shi nu le mai arde de... "romantism".
 
Draga Fox, Putere - "prin protectzie de fuste" ai in vedere? Sigur! E cea mai buna! Cele mai tari femei sunt alea! Numai ca nimeni nu le cunoashte. :wink: Acum, daca e sa vorbim serios, ce fel de Putere e aia? Shi ce fel de romantism mai e ala?..

Cred ca se cam confunda notziunile aici shi... ne cam abatem de la subiect... :)
 
Lia, ai inteles corect ce am avut in vedere (am vrut si eu sa nu fiu serioasa catusi de putin si hop, iarasi trebuie sa vorbesc serios... :wink: )

Ne-am abatut de-a binelea de la subiect ... dar nu-mi vine nimic romantic in minte :(
 
IONIX said:
sa te plimbi cu barca la iaz in amurg :roll:
am in vedere in doi....
cam pe aproape
pentru fata cel mai romantic eu cred ca ar fi sa se trezeasca invelita in petale de trandafiri si de jur imprejur sa fie doar petale de trandafiri, atunci cuvintele nu-shi au locul !
pentru baiat, da idee n-am, tare variate ganduri sunt ( in mare parte perverse ) ! asa ca fiecare cu ce-si doreste :)
 
coolgreetings said:
lia said:
O carte...
lia.....serios? :wtf:

Ce se mai mira copilul! Da, Cool, o carte!!! Foarte serios! O carte itzi poate dezvalui multe, inlcusiv itzi poate ajuta sa intzelegi ca ai gasit persoana potrivita, care simte shi gandeshte intr-un fel apropiat tzie, ca shi cum v-atzi fi nascut pentru a fi impreuna... Nu tzi s-a intamplat asha ceva? Well, pentru ca sa tzi se intample, ar trebui sa mai shi citeshti... Cartzi. ;)
 
Back
Top