ceva despre cel de sus

Codrin

Pe lumea cealalta
Nu despre Dumnezau dar despre cel ce a postat inainte ta. :D
Cate o chestie banala, si luata de pe forum. Chiar e de dorit sa nu fie prea personala daca va cunoasteti .
Nu raspundeti la ce s-a spus despre voi. Sper sa nu exagereze nimeni. :)

Desi aparent fara sens tema are meritul ca ne face mai atenti unii la altii, ca sa avem eventual ce spune despre cyte unul dupa care vrem sa punem postarea.
Pe cei noi si pe cei revenitzi dupa mai mult timp o sa yi ajute sa se familiarizeze sau sa se refamiliarizeze cu noi personaje ce au aparut intre timp.


Cum nu e nimeni deasupra mea inca, am sa inchipui ca e Melania si am sa zic ceva de ea :

yi place ploaia
 
e foarte idealista ... crede intr-o lume perfect principiala .... sau poate chiar construieste una 8)
 
Codrin ce chiar asa tare ti-a calcat pe ghit ca o anini atita? eu spre exemplu sa fi fost in locul tau demult uitam toate rautatile pe care ti li-a facut vreodata (desigur daca ti-a facut ceva) vrei sa fii mai presus ca cineva incearca sa ierti si vei vedea ca mai mare avantaj vei avea, chiar nu ti-ai saturat s-o anini atita spre exemplu eu m-as fi saturat dar tu vad ca esti tare de fire, sau poate e un joc ca sa va ridicati autoritatea mmmm da este si asta o idee :wink:
 
la cat de repede intelege ce se intympla in jur sunt sigur ca va avea copkii geniali :lol: - asta despre don juanul refuzat la export

despre arina - are doua iubite super - nu-i trebuiesc eu ;)
 
cand vrea sa adreseze altcuiva ceva, tot se primeste ca mie imi adreseaza, are ce are el cu mine :D
 
Back
Top