De ce Voronin este mai prost decât pare?

Andolino

New Member
Dacă aș avea ocazia să mă văd personal cu tovarășul Voronin ... deși nu am ochi să-l văd, i-aș pune următoarea întrebare:

De ce tovarășul, dacă se crede mare Ștefan член Mare, nu are nici o pretenție teritorială față de Ucraina care ne-a răpit sudul Basarabiei și care ține și în prezent pământul românesc - Bucovina?

Sunt convins că o să bâlbâie ceva pe acolo și apoi o să se dea cu curul la gard, dar cu siguranță argumentul ăsta nu se înscrie în logica existenței așa-numitului stat moldovenesc de la Ștefan încoace, că din câte știu eu sudul Basarabiei a fost mai mereu împreună cu restul teritoriului dintre Nistru și Prut.

Debil mare acest Voronin!
 
pt ca e papusa gomflabila a lui Putin. dar se pare ca a fost folosita prea mult si incepe sa se sparga...pana in 2009 cred ca o sa fie la gunoi.
 
Exista multe intrebari la care acesta nu poate oferi un raspuns adevarat (deoarece va trebui sa admita ca e incompetent & co).

Problema e ca nu exista un mod de a inainta aceste intrebari presedintelui in direct (ex: la TV, radio, sau sa-i scrii un comentariu pe blog). Astfel incit atit intrebarea, cit si raspunsul - sa fie publice.

Prefer varianta online, pentru ca in asa fel poti vedea daca cineva incearca sa manipuleze datele (alterind continutul intrebarilor).
 
Nu va lasati inselati. Voronin nu e deloc prost. Daca nu era prost nu castiga alegerile. Scoala KGB este de buna calitate. Se vad rezultatele si astazi.
 
adevarat....nu e delok prost...din contra, e tare shmeker baiatul....da-shi gaseshte el nashul (sper) in 2009.....shi TOTUL depinde de FIECARE din NOI !!!
 
Cioroiul este un "om" limitat si nu are nici un gram de substanta cenusie in becul cela gol al lui He Is STUPID like a PROPKA
 
Am avut "norocul" sa stau concomitent cu Cioroiul pe aceiasi scena si am fost surprins de faptul ca era imbracat in blugi visinii si in regiunea prohabului avea o pata bine accentuata de saruri din urina. Iar acum trebuie sa intelegem ca acest om stupid creeaza in strainatate impresia generala asupra intregii Moldove... si interesant este oare aceaste impresie un pozitiva???
 
LiteON;206873 said:
Am avut "norocul" sa stau concomitent cu Cioroiul pe aceiasi scena si am fost surprins de faptul ca era imbracat in blugi visinii si in regiunea prohabului avea o pata bine accentuata de saruri din urina. Iar acum trebuie sa intelegem ca acest om stupid creeaza in strainatate impresia generala asupra intregii Moldove... si interesant este oare aceaste impresie un pozitiva???

LiteON;206872 said:
Cioroiul este un "om" limitat si nu are nici un gram de substanta cenusie in becul cela gol al lui He Is STUPID like a PROPKA

Voronin e la fel de inteligent ca si liberalii, noroc de scoala CGB, fara de care ar fi la fel de Taran.
 
Trăiesc într-o ţară cu soare
Cu oameni sărmani şi pribegi...
bătuţi, insultaţi cu teroare
de marii sultani - nişte blegi

aşteaptă ca'n ziua de mâine
să scape de griji şi nevoi
să aib-o bucată de pâine
să scape, 'n sfârşit, şi de boi
...
 
sa nu uitam de educatia de care dispune...pe orice post Tv si Radio...isi demonstreaza cultura si nivelul gramatical al vorbirii:(
 
Back
Top