doom III

Asa joaca sta la temelia multor jocuri de pc, insa are un motiv vechi(de a ucide monstri sau stafii).Apropo de numarul de smile-uri imi cer iertare, iar nu este vina mea.
 
Patzani: da daca eu am un Celeron2 la 1.1 Ghz api eu ce n-o sa pot juca DOOM3 ?
Trebu numaidecit 2GHz ?
Inseamna ca o sa ma duc in internet cafe unde sint compuri performante...
Da ce sala de internet imi recomandati, adica care sa fie mai aproape de mine - la nijnaia riskanovca??
Hai spuneti... eu am nevoie de recomandarile voastre !!!
 
Dupa ultimile date(care parca au fost confirmate oficial).. Doom III va iesi pe data de 14 iunie 2004(eshop-ul Amazon va lansa jocul pe 15.. La pretul de 55 lei americani)..
Aici puteti citit ce scrie un developer despre creatura sa..

Eaka asha.. Cred ca pe 16..17.. Deja retelele P2P o sa fie pline de Doom III :) Felicitari dragi tovarashi ;o) Mult asteptatul joc e pe prag..

Eh.. Tin minta cum ma taiem in DOOM sub veshnik negru dos..Ms-Dos.. Avem vre-o 8 ani :) Si Windows 3.11 era ;o) Eram ca in cosmos ;)

Adaugat
Asta a fost o "shara".. Acum vad ca pe Amazon scrie 3 august.. Asteptam tipa..
 
Credca scot topicu din moarte,dar...
Am vazut Doom III la un prieten cu un Comp nebun. Iata ce are el:

Alienware Area51m (www.alienware.com)
specs:
Intel P4 3.4 GHZ
x600 256 MB
160 GB hdd
2 GB Ram
si tot asa...
am jucat la 1280x960 la max graphics options. ASTA E CEVA!!! Serios, nui tare departe de ralitate. Cit mam jucat eu vreo 30 de minute, credca de vreo 10 ori mai nu mam kishet de frica (da da, THX 6.1...).
Pe scurt, ca sa apreciati joaca asta tre sa aveti un comp super. de vreo 3000$. Si atunci o sa va placa :crazy:
 
Back
Top