ESTE CINEVA PE FORUM CARE JOACA QUAKE 3?????

Jok3r

New Member
Hey lume este cineva pe forum care joaca Quake III?
Hey lume este cineva pe forum care joaca Quake III?
Hey lume este cineva pe forum care joaca Quake III?
 
mda ma mai usid si io din cind in cind....
imi place o harta anume in arena....cu orb si mynx....e am ajiuns la hardcore...dam...
 
cel mai tare o dezamagit la "Quake-III Arena" faptul ca jocul e facut numai din harti MultiPlayer spre deosebire de Quake1 si Quake2 unde era si modalitate singleplayer in care trebuia sa treci toate levels-urile de la inceput pina la sfirsit, unde salvai joaca cind plecai si continuai iara cind jucai din nou etc...
 
dar tu in afara de Quake3 a jucat quake1, quake2 ?
Le-ai trecut? Sau tu numai ai vazut ca la Quake2 multiplayer-ul este mai galimyi ca la Quake3 si gata: te-ai gindt ca la asta se termina Quake2 ?
 
Radu , clar ca am jucat! QuakeII si QuakeIII sunt super =)) QuakeI-lui i-a trecut timpul, dar QuakeIII ca fi si mai renumit ca QuakeIV cind el va aparea...
 
pai daca le-ai fi trecut (Quake1 si Quake2) si intelege odata ca nu ma refer la multiplayer, ai fi inteles ca nu poti compara Quake3 cu celelalte. In Quake3 in afara de hartile multiplayer nu mai exista nimica. Pe cind Quake1 si Quake2 sint facute special pentru SinglePlayer game cu toate ca poti juca si Quakeworld si Quake2 multiplayer mode.
Quake3 pur si simplu n-are nica intr-insu daca sa vrei sa joci singleplayer.
 
.....

Quake 3 - Shei mai classnaea jioaka facuta Ever!!!!!!!


(dupa "Tank" la 8Bit ,asta e clar ca buna ziua)
 
atz vazt?
Quake 4:

quake4_01_1024x768_exclusive.jpg



quake4_02_1024x768_exclusive.jpg
 
opa, Quake 4 :)
Asteptam ca domnii "informaticieni" sa-si faca "datoria"...ca "simplii utilizatori" sa-si satisfaca dorintele :D
 
Back
Top