Eu ascult si "afighesc"....

Meta

cocheta
iaka.. acult eu amu Haggard - De La Morte Noire.. si afighesc.. :crazy: de fiecare data cynd ascult haggard afighesc........ cum pot nishte oameni sa faca asha muzica faina....... drept ca in Haggard cynta 16 oameni.. da oricum....:)
si ar mai fi multe piese care le ascult.. si afigesc.. da amu ni-i lene sa le scriu.. cand o sa le scult si os a afigesc o sa va zic..:)

da voi.. iubiti melomani......de la ce muzica afughiti? :crazy:
 
da iaka stau eu si ma gyndesc.. se poate de afighit in doaua sensuri.. adiq: afighire placuta.. si neplacuta..:)
de exemplu eu cynd ascult vre-o manea.... afighesc neplacut..:) adiq stau si ma gyndesc.. cum poate sa faca cineva asha muzica stupida..... si gretoasa..
icon_puke.gif
 
iaca, in ultimul timp ascult aproape numai king crimson, tool, coil, the dirty three si tuatara, uneori portishead, pentru ca afighesc totalmente de la chestiile astea... ele stiu sa ma bage intr-o stare imposibil de caracterizat prin cuvinte...
 
true, mesajul tau Metaliuga e true, Haggard e true si muzica lor e tot True! :crazy:
Eu acum afighe.. uiiihhh... urasc astfel de termini... ok, eu acum afighesc de 2 piese: Rotting Christ - Under The Name Of Legion (dark black metal, daca nu greshesc :) ) shi concertul de aniversare a 10 ani de la formare dat de Lacrimosa in 2000, niciodata inca nu am vazut gotzii in actziune, am ramas cu gura cascata e fascinant :crazy:
Shi mai afighesc de un album intreg, noul album al lui 2PAC a carui producer este Eminem, astfel de excremente nu sint o raritate in show bizz'ul de astazi, dar nu ashteptam asha ceva, Elthon John si 2Pac :( ce kkt
 
Metallica - Nothing else matters
cum ei au putut sa faca asah o balada de......... nici nu shtiu cum sa-i zic.. asah-i de frumoasa.. la toti le place........ :crazy:
 
da eu tot piesa Arch Enemy - We Will Rise ascult acum....... :crazy:
mda.. eu tot afighesc.. asat fata cynta.. f.uck.......... vreu si eu asha voce.... :crazy:
1000 de ani nu ash spune ca cynta (scuzati-mi cacofonia) o fata... :crazy:
 
Bad And Mad said:
Shi mai afighesc de un album intreg, noul album al lui 2PAC a carui producer este Eminem, astfel de excremente nu sint o raritate in show bizz'ul de astazi, dar nu ashteptam asha ceva, Elthon John si 2Pac :( ce kkt

Tak ...BAd ci-i cu albumul nou a lu' 2pac ? Otstoi sau ci? :)
 
Summoning - Long Lost To Where No Pathway Goes :crazy:

Nargaroth - Seven Tears Are Flowing to the River :crazy:

P.S.- manelele is bune, numai la betsii. Nu shtiu cum voi dar eu la betsii ador manelele, dar asha nu le pot suferi!
:tu_mori:
 
manelele.......
puke.gif

stateam azi in Citon... si cynta o manea.. de kkt........ stateam eu shi afigheam.. cum poate cine va faca asha muzica.........de kkt......... of............ :roll:
 
Back
Top