Justificarea rushilor in fata lumii

Ion

New Member
,


, , , .

, , . Securitylab.Ru.

, .

. , , . .

. , , , , , - .

, , .

, Securitylab.Ru, , . , : .

, , .

. . . , , . , , . - . , - .

, . , . "" , .

- , , , , . , .

, . "", "": 0:10, .

Securitylab.Ru . , , , , .

. , .

, , , 100 /, 800 0,1 , 20-25 .
 
Auzi?
Eu nu inteleg nimic ce scrie acolo.... poti makar sa faci un rezumat in limba romana... adica eu stiu rusa... insa la mine computerul nu discivreza literele...
 
Incearca cu view\encoding\kyrilik(iso/koi8-r/koi8-u;unul din ele.)Da e o chestie interesanta.Daca-i adevarat ,sper ca hakerii rusi sa se razbune pe ssamurai;-))
 
Chipurile Hakerii rushi au hakerit reteua stadionului din Yokohama (unde rushii au suferit infringere in fata japonejilor), shi au observat acolo un lucru foarte straniu, un sistem complet electromagnetic care poate devia zborul mingii pe stadion.
Uite asha! :o
 
dosvidania, ca....Aliosha shi Ivan pleaca acasa......... :wink: dupa meciul cu Belgia.... mai, ...da' e taaare buna treaba asta cu cimpurile magnetice shi alte shmecherii ale japonezilor, ca....prea am impinzit lumea rushii ashtea,.....sunt prea convinshi.... se vedeau regi shi la fotbal?...........
 
care manipulare, rushii joaca mai rau de cat bunica mea, acasa shi gata :-) puteau liber sa castige fata de belgia shi nu au facut nimic, bravo lor ;-)
 
Interesant articol, interesant cit de veridice sunt aceste afirmatii/presupuneri sunt veridice.

oricum, rusii au jucat asa de rau ca nu merita nici o justificare
 
Bai, lasati ca nu o mai jucat ei asha de rau...
Asta a fost tot ce au putut ei arata...
Ei in genere nici nu trebuiau sa se califice la CM2002, ei au nimerit intr-o grupa foarte slaba in calificari!
 
Dar cine trebuia sa se califice in locu' rusilor? Elvetia, Iugoslavia sau poate Slovenia?

Rusii au jucat oribil si asta este si parerea multor rusi.
 
Back
Top