Lost

intrebare intrebatoare.... cand apar celelalte episoade din Sezonul 3? am primele 6 si as vrea sa mai fac rost, daca exista.


ps: Umbreon, fara ironii la adresa mea ca ma uit la LOST :D
 
Pentru acei care au privit toate seriile: adica sezonul 1, 2 si primele sase epizoade din sezonul 3...
stiti ce ma mira? cei care au scris scenariul, regizorii s-au incurcat si ei cu totul...
Hai sa ne gindim logic: tipul cela care moare de cancer chiar nu putea sa-l roage frumos pe Jack sa faca operatia? Si totul frumos avea sa fie... dar asa neparat "the others" tre sa fie rai?
De ce-o trebuit atitea victime? Logic daca sa luam, Jack e doctor neuro-chirurg, cel care moare de cancer stia asta, putea pur si simplu sa se adreseze lui Jack, sa-l roage sa-l ajute, sa nu-l lase sa moara de cancer si orice doctor neuro-chirurg avea sa faca operatia...
de ce-o trebuit regizorii sa incurce totul?
Codrin, tu ce crezi?
Prin victime am in vedere: rapirea lui Walt, iar Michael care omoara pe Ana-Lucia si pe cealalta tipa ca sa-si salveze baiatul si sa-l aduca pe Jack in capcana, totul pentru operatia asta stupida... de ce-o trebuit totul asa pe dos sa fie, atunci cind "others" puteau sa-l roage frumos pe Jack si gata? Eu cred ca scenaristii au dat-o in bara, o sumedenia de greseli gasesti, tare neprofesionisti, nu puteau sa nascoceasca ceva mai cu cap?
 
ILFenomeno1;174393 said:
lost e serialul care mi-a placut cel mai mult, niciodata nu stii ce se poate intampla

Sa iti spun un secret ... Nici cei care il fac nu stiu ce o sa fie mai departe ...
 
Si eu sunt fan Lost. Difuzarea sezonului 4 trebuie sa inceapa in decembrie 2007 in SUA.
Pentru cei ce asteapta cu nerabdare orice episod nou, iata un site pe care gasiti episoadele la circa 2 - 3 zile dupa prima lor difuzare in SUA:

http://tvfreeload.com/

Si inca o informatie din experienta mea de vanator de episoade noi:
- cautand pe site-uri gen "torrent" am gasit adesea in ziua difuzarii unui episod nou torente false, adica:
- contineau fisiere ".rar" iar dupa descarcare cereau parola - ca sa obtii parola trebuia sa accesezi un alt site cu carte de credit etc. ...

Si acum, scuzati-ma ca vorbesc in afara temei, vreau sa anunt ca in cadrul serialului Prison Break a inceput de putin timp seria a 3-a. Episoadele le gasiti tot pe site-ul de mai sus.
 
Back
Top