mIRC ---Hobby sau boala ?

Daca tare vrei sa vorbesti cu moldoveni sau sa te mai razi de cineva, atunci mIRC-ul e destinatia.
Si eu is satul de dansul.
 
iaca o solutsie: vre-o 10 zile nu am stat pe mirc shi deja nu ma mai trage incolo... cu persoana cu care voi dori sa discut voi discuta prin mail, in cazuri exceptsionale, cind vor fi online mai intram :smile:
 
prima stadie de dependenta de mIRC: cu tot dinadinsul declari de "IRC [cenzurat]s"
a doua: in loc sa te rizi in viata reala zici "lol"
a treia shi ultima: incerci cu disperare sa shtergi progra de pe HDD cu gindul ca "gata, de astazi viata mea se schimba!"

:smile:
 
Doomie :hahaha: iaca punctul 3 e total adevarat
dar iata eu am observat ca pentru a scapa de boala mIRC tre sa iti gaseshti, ceva care sa te atraga mai mult....
iaca eu de cind is pe forum, tare rar shed pe mIRC, sau pot doar sa stau shi din cind in cind sa mai zic ceva...........

da amu stau pe forum, oare is deja FORUM ADDICTED? :grin:
 
Adelina nu ti daiosi, si cu baietii tot nu ai fost? Cu acei de pe mIRC stiu precis ca nu ai fost! :grin:
 
ciofu: ce-i drept colectivul de baietsi shi fete de pe mIRC sunt prezentsi in 50-70% pe acest forum :lol:
 
<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE>
Pe 2001-05-24 09:12, ciofu a scris:
Adelina nu ti daiosi, si cu baietii tot nu ai fost? Cu acei de pe mIRC stiu precis ca nu ai fost! :grin:
[/quote]hmmmmmmmmm, adica??????????????????
cine shi ce ti-a mai zis?
 
pe mIRC nimeni nu e fidel! Asta e realitatea!
Dar totusi in mIRC poti sa vorbesti cu prietenii care se afla departe de tine, deseori se foloseste si in scopuri pozitive.
 
da mai ales in perioada sesiunii :smile:
iarna aveam probleme cu un obiect, mai bine zis nu prea intelegeam eu anumite chestii.....
shi uite ca s-a gasit shi lume care sa ma lamureasca in problema data :smile:

iaca asha :smile:

<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: adelina pe 2001-05-28 01:08 ]</font>
 
Back
Top