mIRC

Hunter

New Member
Baietzi hai sa vorbim despre aceasta programa fenomenala.Cu aceasta programa potzi sa comunici cu un prieten ,cunoscut,apropiati shi asha mai departe...Sunt multe plusuri.E foarte usor sa te faci @.shi intri in ce canale doreshti!Hai spuneti voi ce credeti despre asta
 
vreau sa-ti zic ca e o chestiune tare cool
unica probleme e ca aici unde sunt eu shi in special la compurile de la facultate nu il poti instala
deci, in concluzie nu il pot utiliza
suck's
 
nici nu e neaparat nevoie sa-l instalezi pentru a intra pe mIRC, sunt si alte progi + http ... :)

Ieshire este din orice situatie .... :ciupos:
 
Iaka shi eu am mIRC... mi-am facut download dupa ce a aparut canalul oficial al forumului moldova.net...
Ce sa va spun... este cool insa uneori am probleme foarte mari cu conectia... iaka asha!
 
hmmm .. oameni buni .... eu shed in retzeua IRC (Internet Realy Chat) deacu de 5-6 ani .. nu mai tzin minte ....
deci.. ce vreau sa va spun ...
sa fii op .. nu conteaza .. ceea ce conteaza e sa fii om :))
om sau op ... hmmm .. tare interesant :))
asa ca baietzi .. mai avetzi voi multe sa invatzatzi :))
daca vretzi .. intrebatzi de doomie :)) el shtie mai multe :)
 
despre mirc

sunt 2 sau hai 3 servere de intrat: eudalnet server si euundernet server + am descoperit unul mai de curand chatkappa.ro, pe primul nu este atat de multa lume dar este mai usor sa-ti faci user, sa-ti faci canal si sa devii op, pe cel de-al doilea server este f. multa lume, nu-i greiu sa-ti faci user, e greu sa-ti faci canal si sa-l pastrezi, si greu sa devii op, iar pe cel de-al treilea e destul de naspa si auster! mai e ceva de spus? :D
 
hmm ... oameni buni ... undernet.org is the best .. e drept ca e greu sa-tzi faci un canal, user .. sau chestii de astea ... dar asta e shi farmecul !
deci .. nu totzi pot sa-shi faca ....
daca shi-ar face totzi cite un canal .. eu cred ca o sa fie bardac mare ....
asa ca .... pentru a te conecta pe undernet.org : server : mesa.az.us.undernet.org, flanders.be.eu.undernet.org, stockholm.se.eu.undernet.org

good luck :)
 
Back
Top