Noul model Mercedes G-klasse

era si normal sa o schimbe...da arata (IMHO) destul de bine...nici prea agrasiv, nici prea clasica...oricum nu prea ma atrag mercedesurile.... :roll:
 
mda...oleaca m-am praibit...lol...deodata am crezut ca este M...da un pic are si ceva da la M-klasse
 
Sunt amator de Merc-uri, dar iata conceptia asta lor noua nus-ce nu mi se prieste. Imi place G-clasica. Daca e "chirpichi", "chirpichi" sa fie. Daca e parbrizul plat, plat sa fie. Daca e traditie - traditie sa ramana.
Tare ma tem, ca nu o sa deosebeasca prin nimic de M-uri, Lexus-uri, Prado-uri etc.
Oricum, actualul G este extraordinar - mai dati exemple de astfel de masini la alte firme! Nu prea ai sa gasesti! Individualitatea - iata marca Mercedes!
 
amush...stai ca se gateshte BMW sa iasa pe piatza cu noul x5 shi din cite am auzit va fi si x7...lexus-uri sunt tot destule modele care nu le intilnesti la fiecare pas...infinity acelasi lucru...
individualitatea este trasatura mai degraba a celorlalti, decit a merc...fiecare producator isi are clientela sa...si scopul fiecaruia este de a cuceri cit mai multi clienti...individualitatea este trasatura celor ce fac masini la comanda...spre exemplu Genadi(face Rolls-Royce-uri phantom...adica le alungeste...)sau am citit despre un ciufac din italia care face replica la masini la scara de 1:2...pentru copii :0 sau pitici...
 
Back
Top