Personalitate Multipla

Atunci chiar nu ar trebui sa iti mai faci griji pentru sufletele lor separate, toate minorele si semi-minorele ajung in Rai by default.
 
Nacialnik;223457 said:
Atunci chiar nu ar trebui sa iti mai faci griji pentru sufletele lor separate, toate minorele si semi-minorele ajung in Rai by default.

Mmmm.. Aia de 18 e in pericol totusi.
 
Iar asta taman Astrid, "personalitatea rebela". Parca vad ca daca ajunge in iad are sa danseze in caldarea cu smoala si flacari pe dedesubt. :cool:
 
neverknowwhatsinside;223303 said:
alexandra 12 gloria 16 astrid 18

fă doar cum spune Astrid.... ea e încrezută shi shtie ce doreshte... Dar cînd Alexandra va incepe sa se revolte, incepi a face doar cum spune Gloria...
și invers
fă doar cum spune Gloria.... ea e depresiva shi nu risca sa greșească... Dar cînd Alexandra va incepe sa se revolte, incepi a face doar cum spune Astrid...

Interesant... ce dorește de obicei Astrid??
 
cert e un lucru : ca din trecut putem intelege prezentul dar uite sa zicem sa nu tragem atentia la trecut asa de tare cit trebuie sa tragem atentia la prezentul idn ziua de azi,de ce nu te uiti in jur si ai sa intelegi ca nu mai trebuie sulite si arcuri ca sa prinzi un cerb,sniper si poc,gata ii jos,.Cu acest exemplu fac referire la educatie,educatia care a fost cindva nu mai poate fi folosita azi,parerea mea este ca astazi,in zilele noastre oamenii pun tot mai mult pret pe dezvoltarea personala,pe psihologie umana etc etc.si cred ca asa este corect.

ian trageti un ochi pe aici,am gasit un blog interesant,ma fascinat pur si simplu.:

MANIPULARE-KARETI.BLOSPOT.COM
 
Sincer, ce scrieti voi aici,e bataie de joc......asta vad eu. Nu aveti alt ceva sa faceti, decat postati tot felul de prostii........O Doamne........ nu inteleg de ce trebuie sa va exprimati in engleza,cand puteti sa va exprimati in romana, doar sa va aratati ca o stiti, multa lume o site!
 
Back
Top