Peugeot

GYN_Tonic

New Member
Ce parere aveti de masinile Peugeot?
Mie de exemplu cel mai tare imi place Peugeot 206 (asta ar fi masina care as vrea s-o am)
 
Peugeot sunt masini frumusele, mai ales in ultimu timp, dar tot Peugeot raman, sunt mai necalitative decat cele germane, si mai putin rezistente la toate efectele externe. Masini practice, asta 100%
 
Peugeot e o firma de masini ce construieste visuri.Cel putin ei asa spun :D . Eu am un peugeot 307 si sunt foarte recunoscator acestei masini. Are mult spatiu inauntru, e frumoasa, si e foarte gingasa ( ca o femeie :D ).REcomand la toti un peugeot!
 
cat de tare as vrea si eu sa stau odata la volanul unui Peugeot... (real)
ca in jocuri si realitate e cu totul altceva.. ":D
 
GYN_Tonic dar de ce nu inchiriez de la o firma de inchirieri un peugeot pe o zi si dute inafara chisinaului pe o trasa libera si buna. Si acolo dai inainte ... daca vei face asa fii atent ca peugeot nu tii un jiguli :D
 
Cinstit sa fiu, nu pot decide 100% univoc pentru cine ash vota :)
Toate sint bune, Peugeot - design, Citroen - stil, Renault - calitati.
Am votat pentru Renault, ca in-ni place tare Laguna hatchback nou, si ii prima firma producatoare de mashini care a luat 5 stele la EuroNCAP cu 5 modele. La fel i-ni place tare Megane II si Vel Satis...
La Peugeot - ador designul la 307 (SW), 607 ii super, da iaca de 307CC pot spune una - i love it!
Din Citroen i-ni plac C5, si tare ma pricaleshte conceptia lui C3 Pluriel, daca ash putea (finaciar) ash lua sotiei mashinuta asta.
 
Back
Top