Porsche

blood;209854 said:
Ce parere aveti?? e cea mai tare masina de pe piata?? sigur ca da. voi ce ziceti?
Probabil e cea mai tare care o vezi in oglinda retrovizoare a unui Ferrari. Dar ban oricum meriti.
 
PiggyEFromHell;209857 said:
Probabil e cea mai tare care o vezi in oglinda retrovizoare a unui Ferrari. Dar ban oricum meriti.

haha omule !!! esti durere. hai sa facem o comparatie intre un ferrari si un porsche si sa te ved !!! si de ce sa iau ban??
 
blood;209854 said:
Ce parere aveti?? e cea mai tare masina de pe piata?? sigur ca da. voi ce ziceti?

Da. Cred ca te referi la modelul "Maus" care intr-adevar avea cea mai tare caroserie.
 
Rapax;210032 said:
Pai ai spus: " tare". Daca ai fi spus: "performante" era cu totul altceva.

Da, hai de acum sa facem pe desteptul ! Era logic ca la performante ma refeream !!!
 
blood;210070 said:
Da, hai de acum sa facem pe desteptul ! Era logic ca la performante ma refeream !!!

Serios? Ce sa-i faci? Prostul de mine! Nu mi-am dat seama. Dar acum ca am aflat putem discuta, nu-i asa? Despre ce vrei sa discutam in cazul masinilor Porsche? Sper ca nu vrei sa discutam despre SUV-ul lor, pentru ca nu ma intereseaza. Deci: estetica, motor, sasiu, performante, altele?
 
blood;209872 said:
si de ce sa iau ban??

Pentru prostie...

Vrei sa discutam despre Prosche? Cu ce incepem, mecanica, aerodinamica, electronica? Sau cu mica ta obsesie de a arata lumii ca iti place Porsche? :D
 
era un top al masinilor pe discovery... Porsche a luat primu loc :)...stiu cam toate modelele din nfs 5 care lam jucat ca nebunu acu 5 ani
 
Endo;210093 said:
era un top al masinilor pe discovery... Porsche a luat primu loc :)...stiu cam toate modelele din nfs 5 care lam jucat ca nebunu acu 5 ani

Top-urile cu masini sunt total subiective.
 
Back
Top