Ronaldo

Peste citeva zile incepe CM2002 si in decursul sau, orice se poate intimpla, pot aparea vedete noi dar pot si re-aparea "stele". Eu cred ca Ronaldo a obtinut o mare sansa de a se reafirma, jucind la CM2002.

Cred ca va arata jocuri bune, iar forma in care se afla va creste de la meci la meci.
 
Eu cred ca Ronaldo nu va ma redeveni Superstarul N1 in lume, precum era atunci cand a trecut de la Barca la Inter Milan... puteai spune intr-adevar ca este cel mai talentat; dar accidentarile si toate problemele de conditie fizica care l-au tinut departe de teren in anii in care un fotbalist ajunge la maxim potential (avand deja si ceva experienta) i-au furat lui Ronaldo gloria pe care inca o merita...
Eu personal sper ca el sa mai arate de ce este capabil; 2 ani la rand balonul de aur asta totusi nu-i gluma... Cupa Mandiala este un prilej foarte bun; doar daca fragilitatea fizica nu-l va impiedica sa se impuna
 
Ronaldo e inca tinar si eu cred ca totul inca ii inainte.

Cit despre starul N1 in lume, cine-i acum? Zidane? dar la ce virsta el a devenit 26? 28 de ani? Ronaldo, paremi-se are 25 de ani si are inca destul timp la dispozitie pentru a deveni N1.
 
:ciupel: el e super chiar si daca sia pierdut forma sa de campion pe el nimeni nu cred sal intreaca dupa futbolist dar mai incolo.........El a dat 2 goluri pentru Brtazilia la Brazilia vs Germania.
 
da

un jucator bun cu renume si care totusi va ramane o legenda vie, caci nu cred ca va mai spune prea multe de acum incolo!
 
Back
Top