sex..in locuri stranii

smile...

New Member
nustiu daca mai exista un topic simil..in acest caz scuze
.. carei locul cel mai ciudat unde ati facut dragoste?
 
cred ca nu unde o faci, ci cu cine o faci,
ca ... mde, poti sa te simti ciudat oriunde ;)
 
smile...;147343 said:
nustiu daca mai exista un topic simil..in acest caz scuze
.. carei locul cel mai ciudat unde ati facut dragoste?

nu as putea spune ca am facut in locuri ciudate, dar spun unde am facut: in parc, in padure, la el acasa(cind mai era in casa mama lui si bunica), linga gardul unei gradinite (noapte, cind deja nimic nu se mai vedea).
 
smile...;147343 said:
... carei locul cel mai ciudat unde ati facut dragoste?


sveta chiar in biserica ai facut :lola: sau tu nu ai citit atent intrebarea :D?
Voyage si ai catat la puscarie? pe la Rusca la vreo podruga ai fost, sau unde? :D

cel mai ciudat : in gind :D
 
dictionar ea poneala ..numa ca pentru mini biserica loc straniu ni si pare ca n-am trecut pragul de ani buni....sex acolo n-am facut..daca in sala de clasa e straniu ,atunci pot mentiona
 
Voyage, ai fost pasivul sa inteleg.. pentru ca mai sus ai zis ca mai conteaza cu cine... sensibil deci. In puscarie folositi si vaselina?:)
 
Am facut-o in mare ,cei drept am inghitit putina apa,dar mi-a facut bine la gat ,aveam in acel moment angina :D
am mai facut-o in lift,era dupa ora 3 de noapte
 
linar;147457 said:
offtopic: sorry voyage..cum nu mi-am dat seama...un astef de adevar ar putea provoca dureri:D
esti foaaarte foaaarte dragutsa :ah:
o sa tin cont pe mai departe ce fel de umor ai :p
 
pardon de offtopic :: special pentru tine PiggyEFromHELL ----apa de mare are efecte antiinflamatorii si intensifica metabolismul glucidelor, proteinelor,lipidelor, calciului, fosforului.Se poate folosi pentru gargara (gingivite, stomatite) sau la comprese pentru rani :vino:
 
Back
Top