Street Racing in Moldova

zopiryon

Geto-Dac
Este asa un club de street race-eri care regulat organizeaza intreceri... cine nu stie, citeva detallii distanta 402 m , 2 masini cine ajunge primul cistiga... pe data de 14.06. va avea loc acest intrecere pe trasa spre bacioi... cine poate sa vina simbata, nu ratati va fi interesant detallii la www.streetracing.md
 
Sambata asta o sa fie iar racing... dar o sa fie mai facin fiindca mizele o sa fie mari din cinte am inteles min. 1000$
 
o participat cineva ? :-)
intradevar pozele super !
da la noi asta e oficial/legal sau nu ? shtiu ca de exemplu in tsarile baltice e complet legal, pe cand in EU nu.
 
Iaca m-am grabit eu...
SAMBATA 2 AUGUST VOR AVEA LOC CU_RSE...IN ACELASI LOC cine nu stie unde..intrati pe sait acolo este adresa si desenul
 
am fost eri.. acum baietii arendeaza un stadion in zona industriala a ch si fac acolo.... a fost interesant.. :ciupos:
 
:tu_mori: :tu_mori: :tu_mori: :tu_mori: :tu_mori: :tu_mori: :tu_mori: :tu_mori: :tu_mori: :tu_mori: :tu_mori: :tu_mori: :tu_mori: :tu_mori:
:tu_mori: Bine ca ai scris "eri" da nu "miine" :tu_mori:
:tu_mori: :tu_mori: :tu_mori: :tu_mori: :tu_mori: :tu_mori::tu_mori: :tu_mori: :tu_mori: :tu_mori: :tu_mori: :tu_mori: :tu_mori: :tu_mori:
 
bah, cu pretentiile la Alexzibit sa te adresezi eu am aflat deasta cu 15 minute inainte de a iesi din casa.
 
Back
Top