Absolventa

danutza92

New Member
sunt absolventa si ma framinta intrebarea ce universitate si facultate sa aleg??
vreau numaidecit in moldova fiindca peste hotare am fost indeajuns timp..
ma intereseaza economia sau finantele si activitatile bancare, dar nu stiu ce oportunitati de cariera sint pe viitor in acest domeniu,...
ce anume sa aleg??????????????????????????:confused:
 
universitatea de stat de educatie fizica si sport, ai sa joci fotbal in echipa nationala. sau tenis. de camp. sau ping pong:confused:
 
ASEM, au si facultati cu ceea ce doresti, BBV= Banci si Burse de valori, nu stiu cum se mai numeste, Facultatea de Finante si Servicii Bancare cred ca, treci pe ase.md si acolo-i toata informatia. Si serviciu deam depinde de tine si de cuscrii tai, cumatrii, cumatrii cumatriilor s.a.m.d.:)
 
:) asta e clar...dar ma tem sa nu gresesc in alegere
da documentele poti sa le dai la mai multe universitati????...sau la mai multe facultati in cadrul unei universitati??
 
Da da, mergi la Banci si Burse de valori danutzo, e foarte buna si folositoare specialitate :D
 
da eu totusi vreu sa-mi fac studiile in moldova..m-am saturat de viata de peste hotare...n-am fost in moldova 4 ani
 
nu ma refeream la petreceri, prieteni...vreau pur si simplu sa invat in tara si cred ca cu oleaca de cap ajungi undeva...nu imi este frica de greutati
Da deam ce facultate sa aleg..aici e intrebarea...Oricum cred ca voi alege banci si finante :)
 
Back
Top