amintiri (un fel de loc pentru spam de genu nostalgie..)

groparu

batran
m-am uitat afara (seara, pe deal) si mi-am amintit cum cu vreo 17 ani in urma la mare mergeam... (cerul arata la fel; lumini cunoscute)
 
credca este un forum care se numeste offtopic... hai sa bagam acolo astfel de teme... aici este pentru discutii despre forum, despre regulament, etc. sa nu cream haos chiar de la inceput:)
 
am deschis aici tema pentru ca era seara, priveam spre dealuri && mi-am amintit... daca moderu doreste, n-are decat s-o mute la offtopic...
 
DA MIE MII DOR DE Bucuresti.. nahh! mie in general mii dor de tot ce tine de Sirb...
 
Imi amintesc cu nostalgie de... de padurea Mogosoaia, de verdeata si aerul curat... **tu-va in ... de vecini din blocul da vis-a-vis iar ma-mputiti cu fum de frunze arse... orasul asta...
 
sunt in Budapesta acum si venind spre European Center am dat de faptul ca arhitectura seamana mult cu cea a Bucurestiului...doamne,ce nostaglie! ma simt in Budapesta ca acasa...(insa acasa nu ma simt bine :( )
 
mie imi e dor de Strasbourg...Christmas holliday...strazi luminate...ca in poveste...un om drag...mda....

mi-e dor de Cipru...in special de deserturile de acolo...si de amicii cu care faceam nebunii in clubul "Hamam"
 
mii dor de sirb de nu mai pot rezista...nici distantei ,nici timpului..pe bune....e o nostalgie si a big lack of him...:(:(:(
 
imi este dor de Chisinau, si de liceul meu drag, imi este dor de zilele cu soare, de prima dragoste, de ploile interminabile...de strazile pline de praf si obscuritate, de plimabrile fara sfarsit, de orele tarzii traite acolo, imi este dor de catelul meu, imi este dor de patul meu, imi este dor de vorbele dulci, de primul sarut, imi este dor... de acest dor.
 
cei care sunt mai veterani pe forum, au sa inteleaga cand am sa spun ca mi-e dor de mesajele lui Mexx, Hugo Boss :D eh.. erau timpuri :D
 
imi e dor de Praga,Moscova,Budapesta,Brasov,Odessa si toate orasele pe care le-am vizitat....si astept cu nerabdare sa plec in UK la studii..
 
Sventlana said:
doresti un autograf raducule?:
nu. in schimb doresc o blonda(naturala) rusoaica :)
cit costa?
de preferat virgina... Svetlano poate mai ai surori, verisoare, colege, ori vecine rusoaice... dar sa fie blonde naturale!
vreau o blonda naturala si numai rusoaicele de la noi is blonde... moldovencele nu-s blonde (poate numai cele vopsite)... vreau o blonda naturala si inca virgina... si punctum
de ce nu vrei sa ma ajuti Svetlano?
 
da radule am si surori(una singura) si verisoare si colege si vecine rusoaice insa nu iti garantez ca le vei avea:)..eu oricum sint mai roscata ,deci nu blonda
 
Sventlana said:
da radule am si surori(una singura) si verisoare si colege si vecine rusoaice insa nu iti garantez ca le vei avea:)
am zis eu ca nu vrei sa ma ajuti! daca ai avea putina mila mi-ai face cunostinta cu verisoarele,sora, vecinele, colegele tale rusoaice (preferabil blonde) :)

am scris eu la alta tema: inchipuieti vise urite noaptea si te trezesti transpirat dintr-un vis de cosmar, vis in care mori batrin fara sa dezvirginezi nici o fata... ti-ar placea?
 
Radu said:
: inchipuieti vise urite noaptea si te trezesti transpirat dintr-un vis de cosmar, vis in care mori batrin fara sa dezvirginezi nici o fata... ti-ar placea?

iaka radukule eu n-am dezvirginat nici o fata shi tot traiesc:)numai lasa-mi sora ca are 13 ani
 
...eu am spus nu o singura data ca trebuie sa aiba 16 ani impliniti ca sa vreau sa am ceva cu ele:D
asa ca de surioara ta nu ma ating... poate peste vreo 3-4 ani... :D dar colegele, vecinele, verisoarele? de ce nu vrei sa ma ajuti? nu vezi ca ma usuc... chiar esti asa sadista? iti place sa vezi cum sufar?
 
nici nu ai tu idee cit ma bucura sa vad suferinta lacrimi singe...oh,dear vrei sa iti arat poze cu dinsele?sa iti fixez rendez-vous-uri?
 
Back
Top