Caut o piesa...

Nu shtiu daca exista( eu nu am vazut) o tema in care sa-si spuna cineva eventualele necesitati in muzica si eventual poate din tot forumul sa gaseasca la cineva ce are nevoie...

Sa fiu primul ... caut de mult timp TRANSBALKANIKA si nu am gasit pana akum nimic....poate totusi sunt oameni pasionati de asa ceva,...
Si inca ceva : as vrea sa piesa castigatoare a Eurovisionului a Finlandei..
 
Re: Caut...

Eu caut cantecul Adelei Popescu - Doar tu (cre ca asha se numeshte..mai pe scurt ultimul ei single) pls help me ;)
 
Re: Caut...

semidia said:
ti-l trimit acum
si eu l-am primit de la cineva drag inimii mele:)

Merci mult sis' eshti o dulce..Tu l-ai primit de la o persoana draga tzie, eu la fel - de la tine :)
klass }}}}{{{
 
cine stie de unde se poate de descarcat laur balaur?

LLLLuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!! !!!!!!!!!!!!
Buna ziua!
nu mia-ti spune va rog de unde pot gasi piesa baietilor de la ZSZ "laur balaur"???????????????????????????
va rog mult !!!!!!!!!!!!!111
daca este cineva vreo persoana care ar vrea sa ma ajute in asta pai va rog sami scrieti pe mailul meu! marin_87@rambler.ru
va rog mult!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
unde se poate de descarcat laur balaur?

LLLLuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!! !!!!!!!!!!!!
Buna ziua!
nu mia-ti spune va rog de unde pot gasi piesa baietilor de la ZSZ "laur balaur"???????????????????????????
va rog mult !!!!!!!!!!!!!111
daca este cineva vreo persoana care ar vrea sa ma ajute in asta pai va rog sami scrieti pe mailul meu! marin_87@rambler.ru
va rog mult!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Re: Caut...

Salut
Am auzit un cantec care mi-a placut tare, iata refrenul:
hai baieti
sa ciocnim paharele
lasati muzica sa cante
sa danseze fetele
vreau sa beau
sa urc fetele pe masa
sa danseze din buric
pina dimineata
Cine stie unde spoate de gasit.. Merci
 
Re: Caut...

nu shtiu de ce am impresia ... ca e kiar manea...
vezi shi tu jovany vreun guta , salam , romeo fantasticul , susanu.. ca orikum is cam aceleasi versuri ....
 
Re: Caut...

ka_sasha said:
nu shtiu de ce am impresia ... ca e kiar manea...
vezi shi tu jovany vreun guta , salam , romeo fantasticul , susanu.. ca orikum is cam aceleasi versuri ....
Merci mult pentru informatie.. dar oricum pe inet nu pot sa gasesc acest cantec :(
 
Re: Caut...

Sper sa-ti placa si-ti recomand si "Buna dimineata micuta stea" o melodie de care am aflat mai tarziu.
 
Back
Top