Clandestino-ilegal

muzzy

New Member
Initial eu am vrut sa-mi intitulez firul, logic, "portoricanul" dupa un termen underground pe care l-am preluat eu acum cativa ani de la un radio cu casti. Portoricanul asta era de parere ca toata vrajba dintre oameni are la baza lupta pentru resurse. Daca era intr-adevar asa, planeta noastra albastra de mult era transformata-ntr-un crater urat si adanc ca caracterul Portoricanului care credea in iscoade infiltrate in Barou...
Pe cand il uram eu pe individul ista, mi-a venit in cap sa mi-l reprezint in niste ipostaze mai simpatice; lepadatura asta care mi-a zis mie ca nu-s scarmanat, o fi dand din pedale la hidrobicicleta ? Daca da, jocul carei tabere il face ? Ce benficiu or fi realizand unii sau altii din activitatea recreativa a boului asta ?
Ideea care m-a calauzit spre acest thread economic a fost urmatoarea - cum au ajuns dilimandrosii planetei sa stea cu ochii pe jocurile MSN, sa timoreze userii, ce interese oculte i-or mai fi animand de data aceasta ?
Ca sa n-o mai lungesc inutile si ca sa-mi pastrez aroma bancului, zic asa: sa se determine legatura care exista intre coloanele ridicate de fostii imparati romani (alea inconjurate cu gradinita), hidrobiciclete si jocurile frumoase MSN.
NU STRANGETI BANI!
 
Back
Top