Concerte

kraft_natasha

New Member
Vineri 26 Mai

Snails in concert.

Prezentarea videoclipului Trenul la NOUL TRILUX Champions Club adresa : 31 august 115, incinta teatrului Licurici.

Nota mercantila:
Pret :40 lei
Cu flyer 35 lei. Flyerul il gasesti din data de 16 mai in Trilux champions club.
 
Re: concert.e

si ceva ce merita pentru raverii din RO dependenti de drumandbass (fac reclama ca si my lover va mixa acolo) 48H anonim Timisoara !400mii lei romanesti 2 zile dnb,breakbeat,nujazz,trip-hop ....
inivtat special RENNIE PILGREM(UK,breakbeat)

http://www.48h.anonimtm.ro/ro/
 
Re: concert Artmania

nightwish? da shi? o gasit solista?
pe saitu lor oficial scrie ca n-au nish un concert preconizat
 
Re: concert Artmania

stay ca o sa ma uit mai bine... pe lista si revin ku explikatzii...( asa parca am citit mai zilele trecute in ziar : "Tribuna")
 
Re: concert Artmania

deci:
JULY 14/16, SIBIU/HERMANNSTADT, ROMANIA

-NIGHTWISH, one of the most successful Finnish bands ever, will present their latest DVD "End Of An Era" at the ARTMANIA Festival in Sibiu
-HIM
-Amorphis
-Silentivm
-Carmen Gray
-Luna Amara
-Kumm
-Jan Kaila
. -Elina Brotherus
-Karl Filtsch
sursa: //www.artmaniafestival.ro
 
Re: concert Artmania

arina la peninsula merg si eu... am vorbit cu cineva care a fost anul trecut si a ramas impresionat...plus de asta is 2 scene importante pt mine electronica si cea de rock si punk deci merita..in curind se zvoneste ca va ajunge precum cel din Ungaria Sighet
 
Re: concert Artmania

m-as duce si eu la peninsula...tot, pentru electronica si rock :) poate ar trebui de vazut cine si cum se duce, cat iese etc. :)
 
Re: concert Artmania

arina biletul din cite am inteles daca il luam degrab' ii 690.000 lei romanesti...la intrare va fi 1 milion....oricum inca nu s-au anuntat toate formatiile
 
Re: concert Artmania

biletele se pun in vanzare din 15 iunie. pana la sfarsitul lui iulie mai e... mai vedem. dar tre de dus :D
 
Vineri 23 iunie Depeche Mode, stadion Lia Manoliu.

Fatboy Slim

05 august 2006, ora 18.00, Ultima Playa, Mamaia, Black Sea Coast

18.00 - Vania
20.00 - Rhadoo
22.00 - Fatboy Slim
inchidere - Haute Culture

PRET BILETE:
04 iunie - 04 iulie: 28 RON
05 iulie - 04 august: 44 RON
la intrare: 60 RON

Sasha & Digweed la Arenele Romane

SAMBATA 08 IULIE 2006

20.00 - 22.00: Rhadoo & Lovio
22.00 - 00.00: Spooky
00.00 - 06.00: Sasha & John Digweed

PRET BILETE:
07 mai - 06 iunie: 44 RON
07 iunie - 07 iulie: 67 RON
la intrare: 95 RON

Paul van Dyk @ Sala Polivalenta, Bucuresti

VONYK SESSION World Tour 2006

vineri 29 septembrie 2006

Rhadoo
Vania

PRET BILETE:
01 iunie - 31 iulie: 38 RON
01 august - 28 septembrie: 44 RON
la intrare: 60 RON
 
da Fatboy slim merita....dar deja is multe peste hotare si n-am timp... Dj rhadoo va baga breakbeat ,la fel si vania....hmm e si pe litoral....dar cam mainstream totul
 
N PREMIERĂ LA CHISINĂU GNDUL MTEI OFERĂ N DAR UN CONCERT UNPLUGGED DE ZIUA INTERNATIONALĂ MPOTRIVA ABUZULUI DE DROGURI ŞI A TRAFICULUI ILICIT

CINE: Programul de asistenta pentru prevenirea abuzului si traficului de droguri in Belarus, Ucraina si Moldova (BUMAD), finantat de catre Uninea Europeana si co-finantat si implementat de PNUD Moldova, n parteneriat cu Ministerul de Interne, organizează o conferinţă de presă cu ocazia comemorării Zilei Internaţinală mpotriva abuzului de droguri şi a traficului ilicit.

UNDE: Centrul de cultură şi artă Ginta Latină, str. Sfatul Tării 18.

CAND: 26 iunie 2006, ora 18:00

NOTA BENE: Ziua Internaţională mpotriva abuzului de droguri şi a traficului ilicit va fi comemorată printr-un concert acustic n premieră la Chişinău, susţinut de populara formaţie „Gndul Mţei”. Concertul va avea loc n aceeaşi zi la ora 19:00.

O alianţă a oficialilor şi rock-ului mpotriva consumului de droguri s-a format atunci cnd popularul vocalist al formaţiei „Gndul Mţei”, Nicu Ţărnă, a recunoscut public n cadrul unui talk-show televizat de la nceputul acestui an că a ncercat droguri uşoare, dar că n-o va mai face mai mult niciodată. Mesajul acesta trecut prin arta muzicii vine mai aproape de oameni prin „Gandul Maţei” ce aduce n dar acest concert n exclusivitate de Ziua Internaţională mpotriva abuzului de droguri si a traficului ilicit. Printre publicul invitat vor fi prezenţi foştii consumatori de droguri reabilitaţi n cadrul mai multor organiazaţii non-guvernamentale şi care acum sunt siguri că şi-au găsit un rost n viaţă şi sunt convinşi de a transmite mesajul de a nu consuma droguri mai departe altor tineri.

Programul BUMAD a fost lansat n anul 2003 şi are scopul de a fortifica măsurile naţionale de combatere a drogurilor n Moldova, Belarus şi Ucraina prin stabilirea unei baze comune pentru cooperarea transfrontalieră şi optimizarea procedurilor de control al livrărilor, precum şi colectarea şi distribuirea informaţiilor despre combaterea drogurilor. Aceste măsuri vor consolida capacitatea acestor trei ţări de a combate traficul şi abuzul de droguri.

Partenerul Evenimentului Ministerul de Interne al Republicii Moldova, Direcţia Anti-Drog.
Co-partener Centrul de cultură şi artă Ginta Latină,
Eveniment produs de „proChEF” S.R.L.
 
cred ca au organizat o actiune buna, sper sa fie nu ultima initiativa.. la concert as merge... daca ajung la Chisinau.
 
din pacate a fost ieri, seara.. am incercat sa ascult ceva prin telefonul colegului meu, aflat la concert, dar mai degraba am dat peste o frecventa a extraterestrilor...
 
Back
Top