Curs de dans

linar

ciocoholika
este cineva pe forum care merge la dansuri? sau poate in trecut a practicat...

as vrea sa merg doar ca nu stiu unde...Teodor...Codreanca...

ce stiti voi?
 
linar;150586 said:
este cineva pe forum care merge la dansuri? sau poate in trecut a practicat...

as vrea sa merg doar ca nu stiu unde...Teodor...Codreanca...

ce stiti voi?


am avut un coleg de clasa care era dansator la Codreanca; a fost pe la multe concursuri internatzionale; acum stiu ca e si prof de dansuri...
 
imi dai contactele lui? :hlizesc:

ce ma intereseaza pe mine e raportul calitate/pret....
 
le voi cauta :) (trebuia sa-i expediez niste poze pe care i le-am facut cand in orash ne-am vazut... taman mi-am amintit)
 
:)) groparu...tu ca deobicei cu parantezele tale :)) ()

poate il intrebi si pe el ce mai e nou pe piata dansului la noi...:) in special m-ar interesa dansurile latino (salsa...desi am auzit ca la noi nu se preda)...si cele clasice (valsul)
 
eu frecventez ore de dans latino american, adica aceea ce ai tu in vedere salsa, cha-cha, rumba... shi este shi vals shi tango
pt detalii cautama pe messenger sau skype
ciao
p.s. shi nu e scump, shi e convenabil...
 
scrietzi-ma sh pe mine pe lista... am facut juma de an salsa, shi 6 lectzii de tango...
da cand eram mic - chachacha, jive, samba, vals...

iaka nu shtiu unde la noi se preda salsa... de club salsa nici nu mai zic, nici macar serata latino nu shtiu daca se face la noi, nu se "consuma"
 
shi daca se face serata latino se face cu 2-3 piese latino shi alea pe jumate.
shtitzi la noi in ch este in club, de fapt scrie ca e bar -Rumba-credeam ca acolo macar atmosfera e latino chestii...
nea,doar denumirea face in rest e ceva obisnuit..pacat!
 
Poti sa incerci Teo Dance, deoarece stiu citeva domnisoare care invata arta dansului la acest studio si am vazut ca rezultatul e minunat. Si pretul lunar este satisfacator. Deasemenea in pret intra si promovarea talentelor, adik toti dansatorii care se descurca bine au sansa de a dansa la nunti prestigioase, zile de nastere, manifestatii CONTRA BANI. Asa ca hotaraste-te singura...
 
Zi bai amu, shi club, unde se afla si asa mai departe. Si poate mai vrea sa mearga cineva cu tine, jmotule. :D
 
sorme o dzys ca-i ca un fel de restaurant acolo, shi tipa pe la 9 se incepe lectzia... hz shi za prikoale...
 
COLGATE;151629 said:
Poti sa incerci Teo Dance, deoarece stiu citeva domnisoare care invata arta dansului la acest studio si am vazut ca rezultatul e minunat. Si pretul lunar este satisfacator. Deasemenea in pret intra si promovarea talentelor, adik toti dansatorii care se descurca bine au sansa de a dansa la nunti prestigioase, zile de nastere, manifestatii CONTRA BANI. Asa ca hotaraste-te singura...

nu sunt sigura... promovarea anumitor talente shi aceea pe banii propriilor talentatzi..

am facut vreo 2 ani Teodoru' shi... nu mi-a placut decat la inceput... stilul de dans improvizat de Teo Radulescu nu-mi prea place... shi oricum talent nu aveam la imitarea acestor mishcari... da' oricum te simtzi fain... cha-cha-cha, rap, pop... chestii rapide... cat stres la concerte! u-huu! de obicei profii, observa pe cei mai dotatzi shi lucreaza mai mult cu ei... cand eram acolo, mergeam pt instructorul meu.. care era asha de frumushel! (Odata, d-mnul Teodor dansa la o serata, pai atata pasiune in ochii lui, extraordinar!! jos palaria!)

Condreanca... dansuri neprofesionale. E super! VERISHOAR'ME MI-A SPUS...
De fapt, trebuia sa merg shi eu, dar deja dupa mare... Om vedea!

Poate vrei balet neprofesional? :D Aici am mai multe de zis...

Succese cu salsa club! Tzin pumnii!
 
khama;190965 said:
sorme o dzys ca-i ca un fel de restaurant acolo, shi tipa pe la 9 se incepe lectzia... hz shi za prikoale...
vreau shi euuuuu
mai inscurt maine o sa povestesti cum a fost ;)
 
in curand... nu vei avea chip sa te duci la wc, ca alti membrii de pe forum vor vrea sa vina cu tine, K.... :D

scuze, da' nu m-am putut abtine :)
 
this is so fucking amazing... observatzi numai cum o ridica pe picior...
deci, unde ma inscriu la tango? (am un dvd cu lectzii de tango >:) )

[youtube]5E4mBoGX6Dw[/youtube]
 
ash fi foarte recunoscatoare persoanei care mi-ar spune unde se fac cursuri de striptease.

shtie cineva?
este asha ceva? tre' sa fie...
 
Back
Top