La mine canta...

Noir Desir - L'Homme Presse

o, am un disc Radiohead, shede de v-o 4 zile la mine shy asha shy nu l-am ascultat....amush yl BAG! e fain?
 
eu azi am ascultat vreo 30 piese Radiohead si la un moment dat am crezut ca trebuie sa ma tai... dar nu m-am taiat :D

acum ascult Nelly Furtado - albumul "Folklore", am mai zis pe aici ca-mi place super mult, chiar e genial :D
 
clasica - Guns'n'Roses - Don't you cry
rupeeeeeeeeeeeee, shi m-ash arunca amu de la ferestra...numa ca traiesc la pamant
 
in live - belie miteli ... :tu_mori:
mash arunca shi eu PE fereastra dar in camera unde ma aflu nu's ferestre .... shi chiar daca ar fi sunt la etaju 1 ... :tu_mori:

uite inca una mai buna ca precendenta -
in live - moia dagajian (gruzin pesnya) :tu_mori: :tu_mori: :tu_mori:
 
Arina said:
eu azi am ascultat vreo 30 piese Radiohead si la un moment dat am crezut ca trebuie sa ma tai... dar nu m-am taiat :D
shi kruta... mie imi place radiohead shi ascult des... da nam avut niciodata chef sa ma tai :)

da daca ai sa mai vrei vreodata... incearca sa gaseshti Richarc Claydermann... sa vezi ce mai linishteshte muzikca asta... deodata la culcare ai sa vreai :)
 
PJ Harvey ...exceptional... am doar 4 piese, cine are mai multe, sa-mi deie si mie, va rog :)

leny_, eu nu am avut chef sa ma tai... eu trebuia, era un instinc, ceva inexplicabil... dar eu, poate din pacate, poate din fericire, nu ma prea conduc de instincte...
 
Back
Top