O-Zone

N-am auzit de asa grupa, si n-am nici cea mai mica idee cine ar fi dan balan, si ce canta el.
DAR!
Imi place la nebunie pollul. "care din 3 membri", si la vot is doi
"Cei 4 erau trei. Gheorge si Andrei"
Melania pup :)
 
de fapt cealalta tema o aparut dupa ce am scris eu asta, presupun ca din cauza legaturii cu inetu so primit asa ceva. oricum imi place :D
sper moderii sa o stearga pe asta :)
 
Inainte sa afirme ca in Romania au mai mult succes decit aici, macar sa se gindeasca de ce... :-?
 
Nu stiu nici eu de ce au acest succes in Romania... insa intr-adevar au succes!!!
Cand au fost cu concert in Iasi... cunosc lume care a venit special pentru O-Zone si Z&Z 8)
 
Nu-mi place aceasta formatie nici cum cinta shi nici cum arata!!!
pentru mine e papsa!!!

dar recent am auzit ca ei sunt nominalizati la premiile Europe Music Awords...am ramas uimita caci are shi un numar de SMS o-zone la care trebuie sa trimiti mesaje...iar un mesaj costa 15 centi cam asha daca nu ma greshesc ....asha ca fanii inflacarati o-zone trimite-ti mesaje!!!
Acest eveniment va avea loc la Londra!!!
Intrebarea mea de cum au ajuns sa fie nominalizati...daca au succes in romania asta nu inseamna ca sunt shi cunoscuti shi in europa!!! sau ca mai degraba i-au mituit pe englezi!!! :wink:
 
acuma nu conteaza cum au ajuns, au ajuns si gata si e si te mandreste ca niste baieti deai nostri reusesc asa ceva, indiferent daca nuti place muzica lor :p
 
Fratilor daca o-zone o sa ne reprezinte in EU sa zis cu noi :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: ei sunt un fel de NA-NA rusesc daca mai tineti minte asa tufta,o trupa de niste clowni rinjiti sii imbracati in special pentru fetite cu cosuri si probleme nocturne :D ,dar daca vor cinta live va fi cel mai tare show :D :D :D mai lipseste doar Mr Bean!!!!
 
ciofu a scris:
acuma nu conteaza cum au ajuns, au ajuns si gata si e si te mandreste ca niste baieti deai nostri reusesc asa ceva, indiferent daca nuti place muzica lor
sa ai pentru ce sa te mindreshti, dar daca cinta muzica papsovaia shi sunt ca nishte clovni de ce trebuie sa ma mindresc...ca nu vor lua nici un premiu?? de asta trebuie sa ma mindresc??? muzica lor e comerciala, iar textele lor sunt fara nici un sens!!! europenii le-ar terbui mai multe dictionare pentru ca sa inteleaga sensul cuvintelor lor!!! :zzz: :crazy:
iar daca vor cinta live, ceea ce nu vor face, atunci intradevar va fi un show...atunci trebuie sa-ti pui nishte cashti pentru a nu-i auzi!!! :wink:
 
acuma nu conteaza cum au ajuns, au ajuns si gata si e si te mandreste ca niste baieti deai nostri reusesc asa ceva, indiferent daca nuti place muzica lor
Ciofu, sunt deacord cu tine!
De cand am asteptat sa pot si eu vota pentru noi, pentru poporul nostru.
O-Zone desi nu imi place, ii voi vota doar ca sa luam si noi ceva puncte!
 
votati atunci....daca nu va este jale de bani atunci o puteti face!!!! :lol:
eu as vota dar nu stiu numarul la care trebuie trimise mesajele!!! :wink: :click:
 
Nu in fiecare zi O-Zone is nominalizati la MTV Europe Music Awords :crazy: poate cae pentru prima shi ultima data cind au un astfel de privilegiu... asha ca am ajuns shi eu la aceasta concluzie ( cit de straniu ar fi) ca trebuie sa-i sustinem pe ozonei :roll: :roll: :roll: ...ne place sau ca nu ne place de ei.. :wtf:
 
Stati putin, :eek: voi chiar vorbiti serios? :confuz: Chiar nu mai e nimeni in MD care sa aiba si ceea ce se numeste si voce :eek: la o adica?Cu mare succes putea sa mearga si N.Ciobanu, care nu ne-a facut de ris la nici un concurs international, din contra a fost peste tot prima,sau printre cei mai buni... :ciupos:
 
Europe Music Award din Londra??? Ma cam mira faptul.. ce au in general britanicii cu Romania... (in afara de faptul ca exista MTV Romania)...
Daca vor avea un conecrt live... oare cine va veni sa-i asculte??? Tiganii emingranti din Romania si Moldova??? :lol: :lol:
Faza cu votatul consider mai mult un "lohotron"...
 
de fat uitati cum stau lucrurile:
Romania a inceput sa ia parte la MTV Europe Music Awordws incepind cu anul trecut, atunci cind Animal X au cishtigat chiar premiu la aceasta sectiune!!!
Iar O-zone anul acesta e nominalizat printre alte 4 formatii romaneshti.... adica in total s 5 formatii romaneshti ( nu shtiu care sunt ele asha ca nici un fel de Nelly Ciobanu sau alt interpret de la noi din tara nu poate participa :zzz: :zzz: :zzz: ) care in decurs de citeva saptamini people din romnia trebuie sa-i voteze, iar cei care acumuleaza mai multe voturi devine Cishtigatorul shi pleaca la Londra ca sa-shi ridice premiul...acest lucru nu va fi in direct...cishtigatorul este anuntat cu citeva saptamini....
 
eu unul nu am parere prea stralucita despre ozone.drept ca ma bucura succesul lor,dar cu mult mai mult ii stimez pe alde "gindul matzei" si astora ca ei,caci fac o muzica buna si care atinge pe oricare. chiar nu demult citisem in "flux" un interviu dea lui dan balan,unde asta zicea ca poate in orice moment sa faca niste texte filozofice si care sa aiba ceva sens,dar care spune el nu o sa aiba priza la public. caci cum spune el sa faci muzica pe care sa poata totzi sari in sus tot e o arta. poate si are dreptate,dar cum am auzit lucruri cam neplacute despre el si fosta componentza a trupei, cred ca sunt doar laudaroshenii. sunt de apreciat ca nu au ales ca scena rusia,ci pe noi si romani,dar nu e deloc de apreciat ca cinta numai cu playback. chiar ieri vorbisem cu o persoana,care vroia sa organizeze ceva concert si se gindea sa ii invite pe ei.dar cind a auzit suma pe care au ceruto si conditzia lor ca vin sa cinte cu discul,sia pus intrebarea pt ce sa le mai plateasca... caci cu acelasi succes putea sa angajeze o trupa de dansatori care numai sa dea din gura.
in orice caz daca vorba aia ca ei o sa ne reprezinte pe noi(sau romani ) la Europe Music Awards e un pas inainte pt toata industria muzicala autohtona.nu vad cu ce ar fi ei mai rai ca aceeasi "backstreet boys" sau "N'Sync". asa ca le doresc succes.
 
Sunt de aceeasi parere cu tine dikii,
insa sa nu uitam ca azi aproape nici o formatie nu mai canta live.. (aici as vrea sa-i laud pe cei de la Z&Z care canta numia live.... 8) )
Faza cu banii... Daca ar fi o trupa nesemnificativa.. ar costa ieftin..
Insa acum.. toata lumea a auzit de O-Zone... de ce sa nu profite.. Oricum succesul lor e limitat... Li se cam termina timpul... Am putea zica ca acum traiesc perioada de glorie 8)
 
Back
Top