PAINTBALL

bebbe

New Member
Salut
Sunt Bebbe din Bucuresti si vreau sa gasesc pe cineva care joaca paintball in Moldova.

Am auzit ca aveti super echipe aici si participati mult in liga Rusa. Vreau sa fac cateva invitatii pentru un turneu pe care-l vom organiza in curand in Bucuresti.

Daca e cineva care stie pe altcineva :lol: care stie pe cineva care joaca paintball trimiteti-mi un mesaj sau un mail.
 
Da unde strangeti echipa?In Moldova? Eu am avut o echipa de markatori, insa acuma toti sunt plecati, mi-ar fi placut sa joc si eu pentru ca n-am jucat de un an.
Poate ne strangem sa facem o echipa sa batem ceva, eu as putea face rost de marcatoare asa ca sa nu mai inchiriem teritoriu ci sa jucam in vreo padure, de cumparat trebuie doar bile.
in plus ne trebuie si putin timp liber, ceea ce ma cam strange de gat, eu nu-l prea am
 
In MD ... Eu nu am ekipament , dar am un prieten care face Paintball destul de des acasa shi a zis ca ekipamentul poate fi inkiriat pe loc samd .... Nu pot sa zik nimic pina nu ajung singur in MD ,dar cum am fost tot timpul de parerea ca trebuie doar sa vrei nu cred sa fie mari probleme :)
 
Back
Top