Powerlifting

am vrut sa particip insa eset doar cistii jim .. dar eu am vrut toate 3 probe .. tu participi ?!?! in ce categoria si ce rezultate ai ... ai mai participat .. ce locuri ai luat ?!?
 
Igor_bodybuilding;215270 said:
am vrut sa particip insa eset doar cistii jim .. dar eu am vrut toate 3 probe .. tu participi ?!?! in ce categoria si ce rezultate ai ... ai mai participat .. ce locuri ai luat ?!?


tu de unde esti?
 
folosesc un programa simplu .. pina acum foloseam programe de pe net .. si ele mi-au dat reuzultate nu zic ! dar acum fac singur programul .. luni fac urmatoarele .. impins culcat .. ~ 6 din care fac cam asa undeva de la 12 repetari cewl mult .si cel putin 2-3 repatari .. apoi fac 2 sub unghi .. sub 45 de grade .. dupa asta fac (razvodca) .. sub unghi 2 si doua drepte .. apoi fac asezari .. ~ 5 pathoade .. si tot ajung pina la 2-3 repetari .. pe urma fca ceva umeri si dac am timp fac triceps ... miercuri fac de la inceput indreptari (stanovaia) .. si ajund odata la 2 -3 saptamini pina la o repetare .. pe urma fac spate .. sii biceps ... vineri .. ca si luni .. impins culcat, asezari si triceps .. iar tu ce folosesti ?!! ce program si cite cite repetari .. cit timp (in ore ) te antrenezi la antrenament ...
 
programul meu
A 1.impins
2.genu
3.tractiuni
4.gambe
5.abdomen
B
1.flotari paralele
2.indreptari
3.biceps
4.aplecari
5.abdomene

luni A, miercuri B, vineri A si tot asa mai departe luni B, mercuri A ....
fac pina la 7 repetari
cu greutatile cu care am scris mai sus

fara himoza
 
sal igor...nu prea ma pricep la asa ceva da te intreb k sa stiu.... am acasa gantere de 5 kg 1 :)(pot si mai mult)(fac inot si sunt bine dezvoltat) da am auzit de multe ori ca ridicatu daunaza la coloana si k e bn la culturism peste 18 ani. Asa e? . Cate exercitii sa fac cu ele? pe zi.. pt ca io sunt genu : "azi fac 1 ora si vreau maine sa am numai muschi" dak imi zici o sa ma straduiesc:).. si te mai intreb ink cva...am vazut pe net tot felu de kkturi "10 abdomene pe zi si in 2 sapt se vad 12 patratele "... ce fel de exercitii imi recomanzi pt abdomen..? si cate serii pe zi? MS MULT!
 
demotivator077.jpg
..........
 
salut igor
eu am un club in bacau specializat pe powerlifting
in perioada 18 19 septembrie va fi prima editie a cupei moldovei de powerlifting
pentru cei interesati email meu e zodiandaniel@yahoo.com
sau nr de tel 0040749336424
in perioada 27august 6 septembrie sunt plecat la campionatele modiale din cehia pentru juniori
 
pentru cei care sunt pasionati de powerlifting se organizeaza n romania la bacau in perioada 18-19 septembrie CUPA MOLDOVEI inscreri se fac de pe 6 septembrie 2010
mai multe informatii la email zodiandaniel@yahoo.com sau telefon 0040 749 424 336
 
Back
Top