propunere: imbratisari pi di jeaba

nope Victore...uite aici ...cam asta e ideea..poate fara de aripi si restul staffului:D

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=9JMkW-EqSVU"]YouTube - The Embracement of the Angels[/ame]
 
Mi-a placut faza cu fetele imbracate in ingeri care dadeau gratis imbratisari... am vazut-o pe undeva pe net faza... din Romania.
 
PiggyEFromHell;188266 said:
Mi-a placut faza cu fetele imbracate in ingeri care dadeau gratis imbratisari... am vazut-o pe undeva pe net faza... din Romania.

piggye...e linkul pe care l-am plasat mai sus:p
 
Conform site-ului oficial al Free Hugs Campaign ziua internationala a imbratisarilor gratis e pe 7 iulie...
So? Cine participa la chestia asta? As participa, dar, cum spunea si lelaina, ma tem ca se vor baga la imbratisat tot felul de byshi... :(
Da, in principiu, se poate de riscat... :)
 
salut fetelor !!
sunt new pe aici am tot citit mesajele tuturor, pe diferite teme shi ma-ti impresionat nu am shtiut ca exista asha un sait . shi chestia cu imbratisherile mi-a placut doar ca nu multi se vor apuca de asha un gest frumos +distractie in grup .
 
mai bine acolo pe loc, trageti repede la sort cine sa se imbratiseze cu urmatorul byk/bosketar/betiv (mama, ce aliteratie!)
 
cand am vazut filmuletul cu ingerii care a fost proiectat in Romania...m-a emotionat tare mult:D...si am zis ca e o idee super tare si bravo celor care au facut asa ceva....dar...nu cred ca as fi in stare sa fac asa ceva in tara mea...probabil undeva in strainatate da...dar in MD..nush de ce nu as putea:D..
 
Back
Top