Rebranding Moldcell

khama

zeu
ati vazut? va place noua culoare? mi s-a parut cam palida... ceva parca nu-i ajunge... am ramas uimit cum peste noapte toti si-au schimbat afishele si culorile... pana una alta au facut shi un flashmob la MallDova, zic ca a iesit fain:
[nomedia="http://www.youtube.com/watch?v=Bvlx6CGxq78"]YouTube- Freeze & Follow Me[/nomedia]
 
khama;224440 said:
ati vazut? va place noua culoare? mi s-a parut cam palida... ceva parca nu-i ajunge... am ramas uimit cum peste noapte toti si-au schimbat afishele si culorile... pana una alta au facut shi un flashmob la MallDova, zic ca a iesit fain:
YouTube- Freeze & Follow Me

Mie imi place. Mult mai viu si proaspat decit oranjul ala ponosit care mergea inca si ca reclama gratis Orange. Conform unor studii, oamenii percepeau multa din publicitatea Moldcell ca Orange anume din cauza culorii brandului.
Anyway, era deja timpul sa schimbe ceva radical caci mergeau la fund clar. Majoritatea oamenilor pe care ii cunosc sunt la Orange si multumiti.

khamocika, noroooooooooooccc :)
 
e super, si ce-mi mai place la ei, ca dupa ce au schimbat culoarea, au schimbat si multe oferte,devenind mai atractive.Deja multi prieteni de ai mei si-au luat numar violet :) .
 
Back
Top