SEND FREE SMS!!!

2 xx: Eu rau vad, sau Italy nu-i pe lista tarilor in care poti trimite sms-uri prin icq? Shapa cum de inteles: Lichtenstein si Kazahstan adica sint da Italy nui:)))
 
Nae, cum de inteles eu nustiu :) O fi ceva cu operatorii, hz.

Da iaca daca vrei in italia sa trimiti - o tre sa zici deodata :)

sms.clarence.it - gratis, fara inreg, fara nimic - dar imi pare ca doar 1 msg. pe zi.(evident poti sa-l amagesti)

si in rest - zi de la ce operator ii (ori daca nu stii, zii primele 3 cifre dupa +39) si iti zic siteul operatorului de unde poti trimite.
 
Da am parintii acolo.Trebu pentru Wind si pentru Tim, da eu dama mam bagat pe acolo si nu pre am gasit....numa la vodafone era tot clar si simplu un click si poti scrie...da la eslalti....nimik....

xx, da linku pe care mi l-ai dat shoto gliuceshte....(servacu nu'shi gozgaieshte...server error in aplication.... )
 
tim - www.tim.it , trebu inreg, si drept de pe pagina principala unde bagi user^pass, alegi serviciul sms.

da la wind - ii o fignea care se cheama follow wind, si trebu sa fii tu client a lor ca so poti activa. Ablom :)
da clarence la mine merge.
 
Da iaka interesant cum pot verifica cei de la wind, eu sint detinatoru numarului sau nu...? Numaru il stiu....daca tre pot sa stiu si pinu si puku...Dupa IP? Da ce adica din alta tara decit it nu te poti inregistra..?
 
Mleaaa, da cum username de primit de la tim? Cu parola ii clar trimiti sms de pe mobil pe numaru....si ti-l accepta. Da despre username nimik nu-i scris....P.masii de italieni.... :-x
 
Mlea...de cind am pus topicu ista numa 2sms-uri am trimis intro seara...de pe linku dat de cool: sms.ac....dupa asta imi apare un error: unable to send/recieve cookies.....si p.dets....pe cele nemtesti asa si n-am mai dat de capat cu inregistrarile.....prin icq, nu se poate...prin Vpost.ru nu ajung (am trimis vo 10 in diferite zile).

1stWrap.....mam inregistrat da sint respins....incerc din nou....erori...bla-bla....

Pre repede ma bucurasem eu cind am vazut multe linkuri....
 
daca nu tiau trimis pinul? ar trebuii sa incerci din nou, ca te intreaba akolo daca vrei sa ti-l trimita inca odata. sau poate sa mai fie de la net, daca iti merge prost netu.
 
nu stiu atunci, eu il mai am si imi merge foarte bine. trimit mesaje si in america si portugalia etc.
 
Eu folosesc un SMS GATE (icq bot) care trimite mesaje oricunde in lume.. si vin in maxim 3-5 secunde.. (pentru MD, RO, RU - testat .. merge)..
228609757 - UIN'ul
 
Back
Top