The AVIATOR

krown

Ramses III
Cred ca merita sa vedeti toti acest film. Scorsese s-a intrecut pe el insusi.
E un film puternic cu actori puternici. Dicaprio a avut cea mai buna prestatie... acum sunt plin de patetism .... Astept sa-l vedeti si voi ca sa mai discutam...
 
Nu zic nimic. Este vb despre un patanel caruia masa si tac'su i-au lasat mana libera, si asta da-i bataie, a inceput sa faca cewl mai mare film despre avioane (vreo 87), apoi atinge cu un avion cea mai mare viteza,appoi face inconjorul lumii in 4 zile cu un avion, appoi ...... gata nu mai zic
 
Am facut rost si eu de film si acum ma pregatesc sa-l vad...am constatat ca v-a placut...sper sa fie un film bun...revin aici cu o parere dupa :wink:
 
Quarantine ;) Mi-a placut mama lui din prima scena ;)
Leo de mic copil joaca roluri de oameni nebuni/bolnavi.. Se pare ca nici acest film nu este o exceptie.. Oricum.. Filmu e bun ;) Il am pe 3 CD-uri.. Intrati si copiati.
 
Filmul a fost bun, insa la sfarsit deja era plictisitor. Imi pare rau ca s-a terminat filmul fara ca sa arate ce a fost mai departe din viatza lui dupa ce a reusit sa faca ca sa zboare Hercules...
 
nu mia placut....

plictisitor....
....fara multa actiune.......

eroul lu dicaprio..obsedat de curatenie.....
mai putin de femei ....
si in totalitate de avioane....


am pierdut timpu privind filmu...

nu recomand
 
-

Melania said:
nu mia placut....

plictisitor....
....fara multa actiune.......

eroul lu dicaprio..obsedat de curatenie.....
mai putin de femei ....
si in totalitate de avioane....


am pierdut timpu privind filmu...

nu recomand

Tu stii ca Howard Hughes a fost un celebru inventator, right? Si el chiar a avut aceasta boala, era "obsedat de curatenie". Si avionul lui "Hercules" a servit pentru un timp indelungat! (Am observat ca mai multi oameni ca el, care sunt celebri in timpul nostru, au fost "nebuni" ex: Van Gogh, Howard Hughes, John Nash ("Beautiful Mind" a fost despre el. A primit un Oscar))
 
si ce daca a fost un celebru inventator? si ce daca a luat Oscar?
pe mine asta nu ma intereseaza delok......kiar daca ar fi jucat papa de la roma in loku lu dicaprio ...filmu oricum nu miar fi placut.....

repet: plictisitor....
Titanicu o fost mai bun! sincer.... :lol:
 
Titanic!?
icon_wtf.gif

Daca acesta e plictisitor.. Nush ce cauta Titanic..
 
-

Melania said:
si ce daca a fost un celebru inventator? si ce daca a luat Oscar?
pe mine asta nu ma intereseaza delok......kiar daca ar fi jucat papa de la roma in loku lu dicaprio ...filmu oricum nu miar fi placut.....

repet: plictisitor....
Titanicu o fost mai bun! sincer.... :lol:

Orice persoana are parerea lor, daca nu ti-a placut nu ti-a placut, insa mi se pare daca a fost nominat pentru "Oscar", pai a avut macar ceva bun in el.
- Si el nu a primit un Oscar
 
Mi-a placut filmul, dar daca unele scene ar fi fost mai scurte filmul se primea mai dinamic, in rest scenariu bun si regizura pe masura lui Scorsese, bravo.
 
shi mi-e mi-o plakut, deshi tot n-am intzeles obsesia de curatzenie.. sheva nou ptr mine.. ideea filmului insushi e interesanta
da de Titanic, forget about it, it's history.. dar orikum era ceva deosebit ;)
 
Filumul o rupt bashnea!!!
Personajul principal este super om!!!
Howard Huges is tha man!!!
Mi-am schimbat unile prioritati in viatza!!!
 
Back
Top