Valencia - Bayern

Leppard

New Member
Dupa ce s-au inecat "amatorii" de la Leeds, iaka a murit si Real-ul... Pacat. Urit au jucat nemtii in apararea lor supraaglomerata... Dar sa lasam ceea ce a fost...
Ce credeti fratzi moldoveni? Doua aparari tari. Doua tactici bine puse la punct. Sintetzi pe 23 mai fani ai fotbalului latin sau a celui german?
 
din doua nu prea bune s-o alegem pe cea mai putin rea..
ar fi o rusine ca Valencia sa fie campioana
Europei...
in fata altor continente, am in vedere..
deci sper ca Bayern sa-i rupa efectiv....
 
Mai Alias da vad ca noi avem multe in comun,
in special la capitolul fotbal :grin:
OK, nu ne abatem de la tema :smile:
 
eu zic ca Bayern
ce nu atsi vazut cum au jucat cu Real-ul?
ce goluri! ca din pushca... shi totul asha de frumos!
 
mie imi este totuna cine va cishtiga :smile:

principalul e ca Milan sa nu pearda miine de la Inter !!!!
 
apropo...
tin minte ca o data Pagliuca, pe cand era portar la Iner, fiind intrebat ce ar vrea sa castige mai mult: Ch league sau Scudetto, el a raspuns ca desigur titlul de campion al Italieie este mai important...
asa ca nu-i de mirare de ce negru e cu gandurile in alta parte:)
 
S-a cam facut de rushine Italia cu fotbalul sau... in acelasi Champions League... Poate o fi pentru ei campionatul intern mai important, dar eu zic ca au cedat definitiv locul de lider Spaniei in ceea ce priveste locul campionatului in Europa si chiar lume. Dar sa revenim la oile noastre... Io personal as vrea sa cistige Valencia... dar... sint cam tari nemtii anul asta... Neluind in consideratie faptul ca joaca cam aglomerat in aparare, acestea din urma au aratat ceva tehnica... Dar nici cei de la Valencia nu sint ciobani :smile:... Cred ca pina la urma se va ajunge la penalty-uri... Posibil un meci neinteresant... Pronosticuri nu dau...
 
personal - ador penaltiurile. ma fac sa rid putsin! tsinetsi minte cum rata Olanda penaltiurile la Euro? :lol:
dar sper sa fie cit mai frumoasa finala!
 
imi pare mie ca n-o sa se ajunga la penaltiuri...
cu toate ca e always placut sa vezi cum lumea rateaza..:smile: pai, nu toata, dar oricum.. eu spre exemplu n-am vazut pe Zidane sa rateze vreodata...
 
Back
Top