1 iulie,Bucureshti -concert Soulfly

catyusha

New Member
Karo4... concertul o sa aiba lok la Arenele Romane.. akolo unde au kyntat anul trekut pe vremea asta Sepultura(Amyndoua grupurile fakute de Cavalera... interesno shei? )
Biletul kosta 350.000 de lei... adik.. vreo suta de lei de-ai noshti... maxim 120...
ieftin...
drumul...varianta cea mai ieftina din kishinau ku autobuzul...
150 sheva di lei parka era di la kishinau... de aishi yi 400.000 ... nu iese foarte skump..
venitzi oameni buni..
 
Sigur e concert? de unde ai aflat? caci nici in B 24 Fun , nici in in 7Seri nu am vzut nici un anunt!????????????
details please
 
Laura sigur.. au scris pyna shi yn Libertatea!
detalii am scris mai sus..


zopiryon... eu am kredeam ka atunci kynd accesezi o tema citeshti kum se numeshte tema..... se vede ka tu eshti o exceptzie...
 
ox2 ignoranta eshti puiu!
de Sepultura ai auzit? De Max Cavalera ai auzyt?
Kum nu? Ai pierdut o jiumati di viatza karo4!
 
Iak Max Cavalera o fost fondatorul trupei Sepultura... solistu..
dar shi-a fakut alta formatie.. Soulfly.. shy iaka...
Dintre totzi artishtii shi toate vedetele de Cavalera shel mai tari ni plashi
 
Laura nici nu avea kum sa scrie yn 7 seri sau B24Fun- ele dau programul pt o singura saptamyna... nu pentru toata luna
 
ce pacat :)

as fi vrut foarte mult sa ajung acolo dar cum in vatza asta de... nu iese totul asa cum ne-am dori... nici macar citusi de putin.
PEOPLE... cine imi face rost de ultimul album Soulfly - "Prophecy" am sa-l ridic in slavi... ofer precedentele 3 albume de Soulfly cu tot cu lyrics... Please help :cry:
 
nero Vrei original? dak vrei original... kred ka se gaseshte aici yn Bukureshti...dar o sa te kam usture buzunaru...
sau depinde de felul yn kare defineshti tu skump..
dak vrei unul simplu... dap...skoati mai baieti di pi net.....k s gaseshti..
 
Back
Top