11 aprilie 2011 - 10 ani de activitate

dune

Active Member
Pe 11 aprilie, forumul va implini 10 ani de activitate. Multumim tuturor celor care au fost alaturi de moldova.net/we.md in decursul acestei perioade, in pofida dificultatilor tehnice si de alta natura.

Multumim moderatorilor care au fost activi pe forum in acesti 10 ani. Multumim in particular utilizatorilor activi, care au revenit si continua sa revina pe forum dupa atita timp.

In urmatorii 10 ani speram sa avem aceiasi utilizatori pe forum cit si utilizatori noi care sa ramina cu noi pe mult timp si care sa contribuie la forum cum au facut-o altii inaintea lor, cu aceiasi energie si curaj.

La multi ani!
 
Dune...multumim tie pentru tot ce faci..daca nu erai tu si instrumentul asta fermecat :)) nu as fi intalnit lumea asta buna cu care tin legatura de ani de zile :)
si..placut surprinsa sa vad imaginea pe care noi am ales-o acum vreo 3 ani (parca) pentru forum! :) (poate a si fost pana acum doar ca eu nu am intrat pe aici :D)
 
Multi ani traiasca, multi ani traiasca, la muuulti ani :) sa traim , sa inflorim, sa ne inmultim.
 
La multi ani! Sper ca mai primiti felicitari, chiar daca sunt putin intarziate...
 
Back
Top