14-ani

la 14 ani hmmm
eu de ex nu mai tsin minte ce am facut la 14 ani dar totusi de atuncea timpurile sau schimbat foarte mult
eu totusi tias sugera sa te duci la un disco de zi cumperi un tort sau doua te intelegi cu managerul ca ii ziua si la bar sa taie tortul comanzi vrio 2 mese si petrecere frumoasa :p
:pimp:
 
Vanessa :) lol lumea e mika ;)))))
ai ramas la prom sau ynk nu ?

iaka la mini ziua de nashtere la 16 ani a fost un eshek .... k o fost examenele sh mam gyndit k mai tyrziu .. sh iaka nam fakuto :((((((
da dk o fashem ... ehehehehehehe :((((((((((((((
 
Da... vorbesc serios!!!!!!!!!
Acest moment nu am sa-l uit niciodata!
shi mai sunt inca multe momente dar le spun altadata! :D
 
nimic complicat, decit 2 persoane bate, de le curg mushii, care stau in pod shi le spun unul altuia:
- Bai, eu pe tine te uuvajesk
- bai... eu pe tine tot...
- bai, da eu pe tine tare tare te uvajesk, hai pa 50
- bai, te-am uvajit eu tare, dar cind ini dai 50 te uvajesk shi mai tare...

shi tot asha, pina cind am ajuns la etapa cind suntem tufla:
- bai, tu nie imi eshti ca un frate...
- bai, da tu nie ini eshti ca unche,(aici ne ridem, shi apooi incercam sa ne dam jos din pod).

nimic greu!
 
romantic? in pod la bunica? :roll: cu unchiu? :eek:

:D :D :D :D

de obishei ii mai ghini in beshi la bunica...... acolo tat ii pi loc shi bautura shi zacusca shi muraturi pintru a II zi...
 
mda....numai daca bei peste masura nu ai unde te culca, dar ma rog, in momentul respectiv nu-tzi mai pasa, te urci pe un butoi..:)
shi e frig....dar cred ca nu-l mai simtzi
 
La 15 ani am sarbatorit ziua intr-un bar, cu crepliac, "Hai,noroc" de un litru. La sfirsit eram totzi tzapeni, mergeam prin centru cintam si m-o luat politzia... oricum a fost vesel... era cit p'ace sa ma apuc sa beau vin otzetit :-? ...
In pod la bunica? coooool! Doar rachiu si samogon sa nu crapatzi, vinul e de sute de ori mai bun... in pod nu, da in fatza casei, cu vin roshu si cu fratziorul meu :D
 
Bad and Mad,
1-Intselegi, vinul e bun dar nu p\u toate ocaziile. Sunt ocazii in care e stroga nevoie de votka, ca cu vinul nu te ia.
2-Sunt unii oameni carora le este rau de la vin cind beu, dar sint unii carora vinul nu-i daganeshte!

Asha sa nu credetsi ca spun ca vinul e rau, dar shi votka e bina!
 
DEEPY, ca natzionalist timp ce-s eu, socot vodka/rachiul/samogonul o parte din anticultura rusa, anume din acest motiv prefer sa nu-l consum, desigur daca am de ales :)
Gigolo, eiiii, nu chiar... adik da, piz.dele dau deja, insa fetitzele de treaba diabia incep sa se gindeasca la p.u.l.a
 
Back
Top