6 gb/s pentru internet2

blin da shi ghini ar shi..
iak asha un tip de serviciu tare m-ar aranja pi mine la moment...
tare mi-ar trebui o eshire la inet..., da nu pea se primeshte.. cablu nu se primeshte sa-mi trag... cu telecomu tot nu se primeshte...
o idee ar fi Wi-Fi.. da inca e prea scumpa...
dar daca te gindeshti ca e unica solutzie.. shi sa fashem... o sa adun shi eu mai multzi oameni..shi in mai multzi va fi mai ushor di achitat, cred eu :)
 
:) ynca asha harduri nu-s ca sa poata normal ynscrie informatsia cu asha viteze :)

mai ghini ashteptam sa se dezvolte internetu sh apoi PC-urili sau cum? :)
 
Virys_D said:
o sa adun shi eu mai multzi oameni..shi in mai multzi va fi mai ushor di achitat, cred eu :)

mai multsi oameni - mai multe probleme cu achitarea. trebuie sa te asiguri ca oamenii or plati regulat. c dac nu, ap are sa trebuiasca oricum sa plateshti din buzunaru tau. pentru ca deconectyndu-le, automat mareshti taxa pe cei ramashi pe retsea :)
 
Сети смогут работать в 16 раз быстрее, чем сегодня

Индустриальный законодатель мод в сетевом мире CableLabs планирует в этом месяце показать технологию, которая поднимет скорость сетевой работы на 400% - 1,600% по уже существующим линиям. Разумеется, секреты новой технологии разработчиком не сообщаются. Стало известно, что компания CableLabs планирует претворить технологию в жизнь только в 2008 году. Естественно имеется в виду массовое применение.
 
Back
Top