Ajutor

ajutor baieti si fete. am nevoie de conspect sau macar ceva la analiza activitatii economice a intreprinderii
scapati-mi fundul meu virgin si religios va rog
 
calugarita;156647 said:
ajutor baieti si fete. am nevoie de conspect sau macar ceva la analiza activitatii economice a intreprinderii
scapati-mi fundul meu virgin si religios va rog

Cu scapatul fundului de virginitatea pot sa te ajut si eu daca stii sa ceri. Dar cu... analizele alea nu prea. Ai nevoie de borcan?
 
calugarita;156647 said:
ajutor baieti si fete. am nevoie de conspect sau macar ceva la analiza activitatii economice a intreprinderii
scapati-mi fundul meu virgin si religios va rog

Aveam eu un caiet de conspecte la AAE,da' nu mai stiu pe unde e,si nici nu cred ca ai fi inteles ceva din scrisul meu:p
Da' chiar nu mai este nimeni in grupa de la care sa poti face niste copii?
 
PiggyEFromHell;156718 said:
Cu scapatul fundului de virginitatea pot sa te ajut si eu daca stii sa ceri. Dar cu... analizele alea nu prea. Ai nevoie de borcan?

sa cer? mai degraba ar fi trebuit tu sa ceri:)

alejandro;156818 said:
Aveam eu un caiet de conspecte la AAE,da' nu mai stiu pe unde e,si nici nu cred ca ai fi inteles ceva din scrisul meu:p
Da' chiar nu mai este nimeni in grupa de la care sa poti face niste copii?


nu e probema, da-mi-l :) ce folos din consepcte, ca la curs am fost doar ca am de facut practica si am nevoie de mai mult info :D:nupot:
 
calugarita;156963 said:
nu e probema, da-mi-l :) ce folos din consepcte, ca la curs am fost doar ca am de facut practica si am nevoie de mai mult info :D:nupot:

aham,am inteles,hai ca-l caut si daca-l gasesc ti-l dau:)
 
Daqa tot e topiku ajutor..caut despre "Relativitatea miscarii" si nu gasesc mare lucru..daqa cineva ma poate ajuta, pls dnd :) am nevoie de informatie consistenta, multumesc:ciupos:
 
hm..vad ca-i tare consistent :) multumesc..dar e in english..si-mi va lua timp in plus pt traducere..am de facut raport la fizica de vreo 14 pagini..in romana nu-i posibil? :ciupos:
 
oi sorry, aveam in vedere ora 12 de noapte... da daca zici ca pana pe 9 ianuarie ap ai timp berechet
 
Back
Top