Arabi in Chisinau

Status
Not open for further replies.
sumy said:
Cine te opreste sa nu te duci cu fetele arabe?
arabii ma opresc...
rizi de mine, nu-i asa?
uite plec eu in tarile arabe la fytyt araboaice(musulmane)... le convertesc la crestinism, le aduc in moldova (4 araboaice)...
crezi ca mi-ar da voie arabii sa procedez asa cu surorile si fiicile lor ? (spre deosebire de tazranii prosti de la noi)
zeidrik a dat mai sus exemplu - un link in care se arata cum sint persecutati crestinii si strainii in tarile arabe.
Daca ar mai afla acesti arabi ca scopul vizitei mele in tara lor este fyterea araboaicelor si scoaterea lor din tara sa mi le aduc in moldova (daca voi avea nevoie de slugi)
caci asta fac arabii aici la noi cind isi completeaza haremurile cu moldovence proaste... au nevoie de slugi! nu de una, dar de mai multe...
asa ca nu te prefa intr-o ureche... ex: eu plec in tarile arabe sa-mi bag pyla in araboaicele lor (exact cum arabii isi baga pyla in moldovencele noastre) dar eu am riscul de a fi taiat in bucatele, iar arabii n-au nici un risc aici.
Acuma intelegi ca NU E CINSTIT?
noi sintem mult mai toleranti (spre deosebire de ei arabii). Noi le permitem lor sa-si bage pyla in moldovencele noastre (care se convertesc la islamism)
si inca tu incerci sa ne impui punctul tau de vedere si sa ne spui: "de ce e bine sa vina cit mai multi arabi in chisinau" ... iar daca cineva se impotriveste ii numesti "intoleranti"
Cine vorbeste? Cit de toleranti is acei arabi cu strainii si crestinii la dinsii in tara?
DECI: intelegi tu sau nu ca ei pe noi ne au (in adevaratul sens al cuvintului)
si daca eu ma opun si nu vreau sa ma las fytyt incepi sa ma acuzi de "rasism"
NU E CINSTIT!
E NEDREPT ce fac ei. si tu inca le iai apararea.

ca fetele mai au si soti, nu-ti doresc sa intalnesti vreo unul.

FII MAI ATENT LA VORBA, PAMANTUL ESTE ROTUND SI OM CU OM SE INTALNESTE.

in Moldova nu cred ca vei fi pe mult timp sanatos.

incerci sa ma ameninti fetitzo virgina care s-a lasat devirginata de un arab ? :lol:
 
De la: pashtashunea
Catre: sumy
Scris pe: Sun Jun 27, 2004 6:05 pm
Subiect: adevarul
sumy a scris:

Cine te opreste sa nu te duci cu fetele arabe?

arabii ma opresc...
rizi de mine, nu-i asa?
uite plec eu in tarile arabe la fytyt araboaice(musulmane)... le convertesc la crestinism, le aduc in moldova (4 araboaice)...
crezi ca mi-ar da voie arabii sa procedez asa cu surorile si fiicile lor ? (spre deosebire de tazranii prosti de la noi)
zeidrik a dat mai sus exemplu - un link in care se arata cum sint persecutati crestinii si strainii in tarile arabe.
Daca ar mai afla acesti arabi ca scopul vizitei mele in tara lor este fyterea araboaicelor si scoaterea lor din tara sa mi le aduc in moldova (daca voi avea nevoie de slugi)
caci asta fac arabii aici la noi cind isi completeaza haremurile cu moldovence proaste... au nevoie de slugi! nu de una, dar de mai multe...
asa ca nu te prefa intr-o ureche... ex: eu plec in tarile arabe sa-mi bag pyla in araboaicele lor (exact cum arabii isi baga pyla in moldovencele noastre) dar eu am riscul de a fi taiat in bucatele, iar arabii n-au nici un risc aici.
Acuma intelegi ca NU E CINSTIT?
noi sintem mult mai toleranti (spre deosebire de ei arabii). Noi le permitem lor sa-si bage pyla in moldovencele noastre (care se convertesc la islamism)
si inca tu incerci sa ne impui punctul tau de vedere si sa ne spui: "de ce e bine sa vina cit mai multi arabi in chisinau" ... iar daca cineva se impotriveste ii numesti "intoleranti"
Cine vorbeste? Cit de toleranti is acei arabi cu strainii si crestinii la dinsii in tara?
DECI: intelegi tu sau nu ca ei pe noi ne au (in adevaratul sens al cuvintului)
si daca eu ma opun si nu vreau sa ma las fytyt incepi sa ma acuzi de "rasism"
NU E CINSTIT!
E NEDREPT ce fac ei. si tu inca le iai apararea.

Citat:

ca fetele mai au si soti, nu-ti doresc sa intalnesti vreo unul.

FII MAI ATENT LA VORBA, PAMANTUL ESTE ROTUND SI OM CU OM SE INTALNESTE.

in Moldova nu cred ca vei fi pe mult timp sanatos.


incerci sa ma ameninti fetitzo virgina care s-a lasat devirginata de un arab ?
 
sumy said:
ITI DORESC CA VIITOARE SOTIE SI FIICA SA FIE CELE M.M. PR. ATUNCI VEI RAMANE CU GURA INCHISA.

sa fie cele mai mari PR. adica prostituate? :lol:
ti-ai aratat adevarata fata sumy
tu imi doresti mie ca sotia si fiica mea sa fie cele mai mari cyrve...
de ce ? pentru ca ma opun acestui fenomen?
uite: eu nu vreau ca moldovencele sa fie fytyte de toti arabii, rusnacii, italienii, grecii. etc... (dar asta se intimpla)
eu stiu ca asta se datoreaza faptului ca sint naive si prostutze (de la tzara) si eu stiu ca cauza cea mai mare e saracia de la noi ! de asta sint bucuroase ele sa dea de fytyt orisicui numai sa aiba o viata mai buna... toti strainii isi baga pyla in moldovencele noastre
eu incerc sa ma opun acestui fenomen iar tu imi doresti ca sotia si fiica mea sa fie cele mai mari cyrve :lol:
mda...
o sa te intristezi cind vei afla ce planuri am.
eu voi dezvirgina zece araboaice si le voi fyte pina nu voi mai putea si dupa asta imi voi trage un glonte in cap
eu nu voi avea sotie si copii
URA !
 
si de ce nu raspunzi la intrebarea lui mask ?

Ce avea sa fie cu un crestin european care avea sa se intilneasca cu o fata din vre-o tsara araba(si sa presupunem ca e musulmana fata) si avea sa o dezvirgineze dar apoi nu avea sa se casatoreasca cu ea?
 
بسم الله الرحمن الرحيم
arabii ma opresc...
rizi de mine, nu-i asa?
uite plec eu in tarile arabe la fytyt araboaice(musulmane)... le convertesc la crestinism, le aduc in moldova (4 araboaice)...
crezi ca mi-ar da voie arabii sa procedez asa cu surorile si fiicile lor ? (spre deosebire de tazranii prosti de la noi)
zeidrik a dat mai sus exemplu - un link in care se arata cum sint persecutati crestinii si strainii in tarile arabe.

Taran prost esti TU. TI-AM SCRIS CA SUNT SI ARABE CARE SUNT PROSTETUTE, n-am zis niciodata ca toti arabii sunt drepti si buni. RAD DE TINE CACI ESTI PROST DE RAGI.

Daca ar mai afla acesti arabi ca scopul vizitei mele in tara lor este fyterea araboaicelor si scoaterea lor din tara sa mi le aduc in moldova (daca voi avea nevoie de slugi)
caci asta fac arabii aici la noi cind isi completeaza haremurile cu moldovence proaste... au nevoie de slugi! nu de una, dar de mai multe...
asa ca nu te prefa intr-o ureche... ex: eu plec in tarile arabe sa-mi bag pyla in araboaicele lor (exact cum arabii isi baga pyla in moldovencele noastre) dar eu am riscul de a fi taiat in bucatele, iar arabii n-au nici un risc aici.
Acuma intelegi ca NU E CINSTIT?

CU PROSTI DE AJìLDE TINE CUM POTI SA FII CINSTIT??? Si noi nu suntem slugi, dar suntem mult mai respectate decat respectati voi sotiile voastre.

noi sintem mult mai toleranti (spre deosebire de ei arabii). Noi le permitem lor sa-si bage pyla in moldovencele noastre (care se convertesc la islamism)
si inca tu incerci sa ne impui punctul tau de vedere si sa ne spui: "de ce e bine sa vina cit mai multi arabi in chisinau" ... iar daca cineva se impotriveste ii numesti "intoleranti"

Sicur ca tu esti intolerant si needucat, n-am zis ca daca esti impotriva esti intolerant, dar am zis de cum sunteti educati, mai ales tu.

Cine vorbeste? Cit de toleranti is acei arabi cu strainii si crestinii la dinsii in tara?
DECI: intelegi tu sau nu ca ei pe noi ne au (in adevaratul sens al cuvintului)
si daca eu ma opun si nu vreau sa ma las fytyt incepi sa ma acuzi de "rasism"
NU E CINSTIT!
E NEDREPT ce fac ei. si tu inca le iai apararea.

Le iau apararea, sicur ca nu voi tine cu un imbicil ca si tine. Sunt mult mai educati.

incerci sa ma ameninti fetitzo virgina care s-a lasat devirginata de un arab ?

As dori sa te inalnesc si sa vorbim, sunt sigura ca n-ai curaj, baietel stricat la cap. Mai bine un arab decat un baistruc ca tine.
 
tot deviezi de la tema
nu ataca persoana, ataca ideea:

ex: eu plec in tarile arabe sa-mi bag pyla in araboaicele lor (exact cum arabii isi baga pyla in moldovencele noastre) dar eu am riscul de a fi taiat in bucatele, iar arabii n-au nici un risc aici.

intelegi sau nu ca e nedrept? ei ne fac noua ceea ce nu ar vrea sa le facem noi lor. ei au acolo reguli ale lor la ei in tara. insa vin la noi si le incalca
 
sumy de ce nu raspunzi la intrebarea mea?
sau ca sa ma observi tre sa scriu si eu cu ceva de genul literelor celea cyrligate la inceputul fiecarei replice ale tale?
 
Ce avea sa fie cu un crestin european care avea sa se intilneasca cu o fata din vre-o tsara araba(si sa presupunem ca e musulmana fata) si avea sa o dezvirgineze dar apoi nu avea sa se casatoreasca cu ea?
 
As dori sa te inalnesc si sa vorbim, sunt sigura ca n-ai curaj,

vreau sa ma intilnesc cu tine
depinde de fata... mie imi place sa ma intinesc cu fete dar nu din astea ca tine care sa aiba niste arabi alaturi... sa vin inarmat? te mai gindesti ca vor vrea sa-mi arunce o bomba...
 
De la: pashtashunea
Catre: sumy
Scris pe: Sun Jun 27, 2004 6:18 pm
Subiect: ce imi doresti tu mie
sumy a scris:

ITI DORESC CA VIITOARE SOTIE SI FIICA SA FIE CELE M.M. PR. ATUNCI VEI RAMANE CU GURA INCHISA.


sa fie cele mai mari PR. adica prostituate?
ti-ai aratat adevarata fata sumy
tu imi doresti mie ca sotia si fiica mea sa fie cele mai mari cyrve...
de ce ? pentru ca ma opun acestui fenomen?
uite: eu nu vreau ca moldovencele sa fie fytyte de toti arabii, rusnacii, italienii, grecii. etc... (dar asta se intimpla)
eu stiu ca asta se datoreaza faptului ca sint naive si prostutze (de la tzara) si eu stiu ca cauza cea mai mare e saracia de la noi ! de asta sint bucuroase ele sa dea de fytyt orisicui numai sa aiba o viata mai buna... toti strainii isi baga pyla in moldovencele noastre
eu incerc sa ma opun acestui fenomen iar tu imi doresti ca sotia si fiica mea sa fie cele mai mari cyrve
mda...
o sa te intristezi cind vei afla ce planuri am.
eu voi dezvirgina zece araboaice si le voi fyte pina nu voi mai putea si dupa asta imi voi trage un glonte in cap
eu nu voi avea sotie si copii
URA !

Dar de ce nu te opui sa nu fie ... de moldoveni, unde este scris ca noi fete suntem proprietatea voastra? Suntem libere ca sa ne alegem sotii asa cum dorim noi, nu esti tu sau altcineva ca sa ne judece de aceia ce facem noi. Apropo, cred ca tu esti acel de la tara prost, caci sunt din oras, si n-am avut saracie, am crescut bunuri. Pai si nu este nici o deferenta ca esti din sat sau oras, vad ca tu iesti tare garadtcoi si blatnoi, dar vezi ca cineva sa nu-ti deie toata blatata in jos care o ai.

Nu ma intristez, poti sa faci ceia ce iti pofteste inima, si poti sa-ti tragi milioane de glonte in cap, cred ca nu v-a plange nici unul. Cu asta se vede ca esti inca un copil fara minte, numai un om prost poate sa aiba in cap asa fel de ganduri.
Ceia ce spui de sotie si copii, trebuie de rugat D-zeu ca sa fereasca copiii si sotiile de asa tata si sot.
 
si sa stii ca eu sint blind...
altul in locul meu ar profita de ocazie si si-ar baga pyla in tine (intr-o musulmanca) ca sa "fytem" in felul asta sotiile arabilor
(tot asa cum ei vin la noi si dezvirgineaza tzarancutzele proaste si naive de prin camine) :D
 
بسم الله الرحمن الرحيم
sumy de ce nu raspunzi la intrebarea mea?
sau ca sa ma observi tre sa scriu si eu cu ceva de genul literelor celea cyrligate la inceputul fiecarei replice ale tale?

Eu deja am raspuns, nu raspund la fiecare aparte.
 
بسم الله الرحمن الرحيم
vreau sa ma intilnesc cu tine
depinde de fata... mie imi place sa ma intinesc cu fete dar nu din astea ca tine care sa aiba niste arabi alaturi... sa vin inarmat? te mai gindesti ca vor vrea sa-mi arunce o bomba...

Imi face scarba sa-ti vad fata cea proasta, dar o scuipatura intre ochi ti-asi da cu mare dorinta, din partea fetelor. Nu te teme ca sa-mi murdaresc mainele de tine nu vreau, caci nici nu meriti. Poate se va gasi un moldovean sa te mai puna putin la loc, caci cu vorba ta nu este greu sa-i gasesti.
 
بسم الله الرحمن الرحيم
si sa stii ca eu sint blind...
altul in locul meu ar profita de ocazie si si-ar baga pyla in tine (intr-o musulmanca) ca sa "fytem" in felul asta sotiile arabilor
(tot asa cum ei vin la noi si dezvirgineaza tzarancutzele proaste si naive de prin camine)

Auzi baistrucule stai mai atent la vorba.
 
sumy said:
Dar de ce nu te opui sa nu fie ... de moldoveni,

te inseli amarnic...
nici nu stii cit de tare doare atunci cind stii ca cineva a avut-o inaintea ta...
ma opun acestui fenomen... poti s-o intrebi pe fosta mea prietena... oricine ar zice ca sint "extremist", "terorist"... eu nu permiteam nimanui s-o agatze pe strada sau vreun "indragostit" sa vorbeasca cu ea la telefon... a vrut mai multa "libertate", se "sufoca", i s-a parut ca sint pra gelos -> am trimis-o in pyla... si asa altcineva a dezvirginat-o inainta mea... nici nu stii cit de tare doare asta... dar inca sa mai vrea sa-mi puna coarne cu rusnacii sau moldobyshii care o anina pe strada...
da ce adica numai arabii sa fie extremisti iar noi sa ne lasam fytytzi?
clar lucru ca imi pare rau de tzarancutzele care vin la oaras "la studii" si au drept scop sa nu nu se fyte pina nu se marita... dar in cele din urma sint amagite si pingarite... si fytyte de toti moldobyshii... eu de cind va zic sa nu shitzi tyrfe si sa nu datiz de fytyt... vreau sa fie tzelcile mele dar nu acolo la kakoita rusnaci sau arabi... :D


unde este scris ca noi fete suntem proprietatea voastra?

nicaieri nu-i scris... stiu ca sintem misogini... probabil e in ADN/gene scris... masculu sa-si protejeze proprietatea... sa stii ca oamenii de stiinta au constatat ca anume acestui lucru i se datoreaza evolutia. Cel puternic fecundeaza femelele si isi propaga genele iar cei slabi (genele slabe) sint sortiti pieirii. anume in felul acesta a supravietuit si a evoluat specia umana...

Suntem libere ca sa ne alegem sotii asa cum dorim noi, nu esti tu sau altcineva ca sa ne judece de aceia ce facem noi.
voi fetitzelor libere , nelibere, prostute , neprostutze, naive, nenaive faceti cum doriti... :)
altceva e faptul ca masculii lupta ca sa aiba ei parte de femele... dupa cum am spus: cel puternic fecundeaza femelele si-si propaga genele sale, cel slab nu are parte... asta a fost si va fi... asa a decurs evolutia de milioane si milioane de ani


Ceia ce spui de sotie si copii, trebuie de rugat D-zeu ca sa fereasca copiii si sotiile de asa tata si sot.

iarasi te contrazici: tu mi-ai dorit mai sus sa fie sotia si fiica mea cele mai mari kyrve iar eu ti-am raspuns ca n-o sa ma insor si n-o sa am copii :D
 
بسم الله الرحمن الرحيم
tot deviezi de la tema
nu ataca persoana, ataca ideea:

ex: eu plec in tarile arabe sa-mi bag pyla in araboaicele lor (exact cum arabii isi baga pyla in moldovencele noastre) dar eu am riscul de a fi taiat in bucatele, iar arabii n-au nici un risc aici.

intelegi sau nu ca e nedrept? ei ne fac noua ceea ce nu ar vrea sa le facem noi lor. ei au acolo reguli ale lor la ei in tara. insa vin la noi si le incalca

Esti dibil sau te prefaci? Suntem noi fete care nu dorim prosti ca si tine, suntem noi care dorim un sot arab, italian, etc., caci eu personalmente n-as putea sa ma casatoresc cu un needucat ca tine.
Ti-am scris ca sunt si fete arabe care umbla cu crestini(europei), sau tu nu citesti atent. Dar tu trebuie sa faci diferenta intre acele care umbla cu acelea care construiesc o familie. Nu importa ce rata, dar importa ce faci. Daca ma culc cu arabi sau cu moldoveni, este acelasi lucru si arabul si moldovanul este om, daca sunt pr., atunci nu importa cu cine umblu. Dar nu incurca cu acelea care construiesc o familie, nu importa daca este arab sau moldovean, important sa fie respect si dragoste. Casatoria si umblatul prin paturi sunt doua lucruri diferite.

Si eu sunt impotriva celor care umbla cu barbatii (moldoveni, rusi, arabi, etc.), caci ele stric familiile, dar nu trebuie sa judecati pe acele care se casatoresc, nu importa rata, importa omenirea si persoana.
 
بسم الله الرحمن الرحيم
voi fetitzelor libere , nelibere, prostute , neprostutze, naive, nenaive faceti cum doriti...
altceva e faptul ca masculii lupta ca sa aiba ei parte de femele... dupa cum am spus: cel puternic fecundeaza femelele si-si propaga genele sale, cel slab nu are parte... asta a fost si va fi... asa a decurs evolutia de milioane si milioane de ani

Chiar pane in ziua de astazi n-ai inteles ca femeia este aceia care alege, voi masculii puteti sa luptati pana ce crapati, dar femeia este acea care isi alege viitorul sot.
 
eu sint acela care aleg pe care s-o fyt :tu_mori:
sint niste standarde ale frumusetii... cit de slaba sa fie, inaltimea... sa fie frumoasa si sexy !!!
tu crezi ca m-as fyte cu orice fata ?
eu le aleg... nu toate fetele au onoarea sa se lase dezvirginate de mine :D
 
بسم الله الرحمن الرحيم
te inseli amarnic...
nici nu stii cit de tare doare atunci cind stii ca cineva a avut-o inaintea ta...
ma opun acestui fenomen... poti s-o intrebi pe fosta mea prietena... oricine ar zice ca sint "extremist", "terorist"... eu nu permiteam nimanui s-o agatze pe strada sau vreun "indragostit" sa vorbeasca cu ea la telefon... a vrut mai multa "libertate", se "sufoca", i s-a parut ca sint pra gelos -> am trimis-o in pyla... si asa altcineva a dezvirginat-o inainta mea... nici nu stii cit de tare doare asta... dar inca sa mai vrea sa-mi puna coarne cu rusnacii sau moldobyshii care o anina pe strada...

Pai daca te comporti in mod straniu, fetele vor scapa de la tine. O fata daca te respecta nu te va tradi cu nici unul pana cand sta cu tine, si daca ai fost deluz de una, atunci nu trebuie sa judeci toate fetele. Doare stiu ca doare, dar daca ea placut a fcut, dar asta nu inseamna ca toate sunt la fel.

da ce adica numai arabii sa fie extremisti iar noi sa ne lasam fytytzi?
clar lucru ca imi pare rau de tzarancutzele care vin la oaras "la studii" si au drept scop sa nu nu se fyte pina nu se marita... dar in cele din urma sint amagite si pingarite... si fytyte de toti moldobyshii... eu de cind va zic sa nu shitzi tyrfe si sa nu datiz de fytyt... vreau sa fie tzelcile mele dar nu acolo la kakoita rusnaci sau arabi...

Sa-ti aperi sotia nu inseamna extrimist, de gelos trebuie sa fii dar trebuie sa fie si o masura giusta, caci prea mult poti sa indepartezi persoana chiar daca si te iubeste, caci multa gelozie este ca si cum n-ai incredere in ea.
Tu tot timpul spui de tarancute, dar sunt si din oras care sunt amagite. Dar in ziua de astazi fetele nu sunt amagite, sunt destul de destepte, si daca face asa ceva, atunci inseamna ca a dorit ea., singura.

Nu judeca toate fetele caci nu este corect. Cred ca nu merit sa fiu judecata, pentru ca sunt musulmana si ca m-am casatorit cu-n arab, n-am umblat cu coada in sus, asa era scris de la Dumnezeu. Important ca suntem oameni si ca ne respectam.

Si eu ma rusinez sa spun ca sunt moldoveanca, caci trebuie sa le vezi cum stau pe strazile Europei si opresc masinile, sunt numai in chiloti. Dar nici pe acelea nu poti sa le judeci, caci sunt care face pentru a avea masini, aur, etc., dar sunt si care are o mama bolnava si nu are bani ca s-o lecuiasca, sau despartita si lasata in drum cu un copil sau m. multi copii.

Nu putem judeca, caci fiecare persoana are o pricina, si pana la urma este corpul ei, daca isi place sa-si bata joc de corpul sau si nu le intereseaza, de ce atunci trebuie sa te doara capul tau?
 
بسم الله الرحمن الرحيم
eu sint acela care aleg pe care s-o fyt
sint niste standarde ale frumusetii... cit de slaba sa fie, inaltimea... sa fie frumoasa si sexy !!!
tu crezi ca m-as fyte cu orice fata ?
eu le aleg... nu toate fetele au onoarea sa se lase dezvirginate de mine

Credema ca daca fata vine cu tine, semnifica ca vrea, caci daca nu doreste nu vine.

Cred ca aici se termina discutia noastra, caci nu-mi place sa citesc prostiile tale, nu sunt tarancuta, sunt din Chisinau dar in familie n-am mai vorbit in acest mod, o persoana civilizata nu-si permite sa vorbeasca in asa mod. Cand vei invata sa vorbesti mai frumos, atunci iti voi raspunde.

Nu sunt de pe strada ca sa-mi vorbesti atat de vulgar. Am incercat sa-ti fac sa intelegi, dar vad ca esti cam greoi si nu pricepi tare mult. Dar eu n-am rabdarea sa citesc prostiile tale.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top