Asa doresc cite o data sa fiu singur, de ce ?

lasa jelea. n-o mai fost chiar asha de rau. eu la 15 ani m-am yndragostit prima data serios, prima data am baut vodka iz gorla, prima data am yntzeles ca vreu sex shi ma simtzeam super-beton. da, nu era ushor, pentru ca trebuia sa te afirmi, trebuia sa demonstrezi, trebuia sa gandeshti - dar, toate momentele date sunt valabile pentru orice varsta.

pentru mine, 15 ani e varsta cand eu putem tzopai la discoteca toata noaptea fara stimulente (amu deam nu mai pot asha).

shi nu trebuie sa ceri de la altzii sa "yntzeleaga" ceva yn viatza ta. cam oare ce-ai facut tu (sa ma yntzelegi korekt, Melania, nu ma adresez anume tzie, asha, am pus o yntrebare retorica), asha de minunat pentru altzii, ca sa ceri una ca asta de la cei care te ynconjoara?

mie mi se pare exagerat tot patosul asta. da despre iarba... iaka n-am yntzeles ce ai vrut sa zici cu asta... ytzi punea cineva cu de-a sila koseakul yn gura?
 
Tzin minte un caz recent: M-am blocat in lift - intre etajul 8 si 9 (desi stau la 8, liftu s-a urcat prea sus :-? ). Bine ca aveam mobilu, si-am sunat-o pe maica-mea sa keme spetzotriadu de salvare. :lol: In fine, de ce povestesc toate astea? Pt ca atunci simtzeam intr-adevar nevoia sa fiu singura, sa reflectez, si kiar eram recunoscatoare circumstantzelor ce m-au impins in situatza data! E o necesitate absolut normala sa vrei singuratate, frica de singuratate te pune deja pe ganduri.

:lol:
 
puf said:
da eu mam saturat de singuratate...
Puf....lasca vin eu la vara....si nu vei mai fi singura :)
Nu stiu....da eu parca nu ma simt singur.....pot sa spun ca in Chisinau vara aceasta m-am simtit mai singur....ca acuma aici in Viena....
 
Back
Top