Asistarea la nashtere.....

daca nasti in moldova, atunci la nastere nu doar urli ci si te catari pe pereti de durere...... la noi e ca la atstalie (realitate)..... dar n-avem ce-i face............
 
AlbiNutza said:
daca nasti in moldova, atunci la nastere nu doar urli ci si te catari pe pereti de durere...... la noi e ca la atstalie (realitate)..... dar n-avem ce-i face............
-----> Albi, asta din propria experientsa....???? :wtf: :o :wtf: :o
:lol:
 
AlbiNutza said:
plus la toate.... cum sa te mire daca nu ma cunoshti, a? :P
Stii ma gindeam si eu asa....(adica aveam dubii despre virsta celor de pe forum) pina cind am fost la intilnire cu membrii....si am inteles ca 80%au sub 20 de ani...asa ca e probabilitate mare ca sa fii teenager... ia zi ca nu-i asa.... :)
 
AlbiNutza said:
sufletul omului mereu e tanar.....
:P vreai sa spui ca tu nu esti teenager?

Asta si vreu sa-ti spun ca si io is un teen ager ca si tine... asa ca prima coincidentsa este.... mai departe tot de pinde de noi doi.. :crazy:
 
vai.... ce coincidenta.... ma simt flatata.....
NaE... totul depinde de noi? imi pare foarte bine ca esti realist.....
ei daca zici tu ca e asa: :crazy: ... atunci asa :crazy: sa fie!!!!!!!!
 
AlbiNutza said:
vai.... ce coincidenta.... ma simt flatata.....
NaE... totul depinde de noi? imi pare foarte bine ca esti realist.....
ei daca zici tu ca e asa: :crazy: ... atunci asa :crazy: sa fie!!!!!!!!

imi place dispozitia asta a ta: "Dac'Nae o zis ap'asa si este.....asa departe vom ajunge...."
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
:crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:
 
AlbiNutza said:
desfashoarati-o singur daca ai nevoie!

eh....minte de femeie.... EU f.atent ti-am dat o sansa sa o reformulezi altfel si sa iesi basma curata din .... gafa asta...da tu chiar vrei sa zici ca eu is Limitat.... Si inca batjocoritor mai scrii No ofence...

Eu numesc asta asa:
LIPSA TOTALA DE STRATEGIE IN RELATIILE INTERPERSONALE! :x
 
AlbiNutza said:
no ofence-nu e batjocoritor ci ironic.....

ooo..progresezi....bravo.....daca imi mai spui ca si "departe" nu are chiar asa de multe sensuri...ap in genere te iert... :wink:
 
Back
Top